جمعه, 27 فروردين 1400          

عنوان : شهردار زرند در جمع دانش آموزان دبیرستان دخترانه شاهد: اگر خواستار شهری آباد و پاكیزه هستیم باید همه شهروندان مشاركت داشته باشند
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ 
ساعت : ۱۲:۴:۱۹
    /  3

مهندس مهدلو شهردار زرند با حضور در مدرسه دوره دوم دخترانه شاهد زنگ آغاز سال 97-98 را نواخت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس مهدلو در این مراسم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و آغاز بازگشائی مدارس از زحمات مدیران،معلمین ومسئولین آموزش و پرورش تقدیر کرد و گفت:شما دانش آموزان به عنوان آینده سازان ایران اسلامی باید عزم خود را برای فراگیری علم و دانش بیشتر کنید.

مهندس مهدلو گفت:اگر امروز آسایش و امنیتی بر ایران حاکم است این ماحصل رشادتها و از خودگذشتگی های دلاورمردانیست که در طی هشت سال دفاع مقدس از جان خود برای این سرزمین مایه گذاشتند .

منتخب شورای شهر زرند افزود: با توجه به این تقارنماه محرم و بازگشائی مدارس باید درس هایی که امام حسین (ع) برای ما به یادگار گذاشتن را در زندگی خود عملی نمائیم و این ها را سرلوحه کارهای خود قرار دهند .

وی از دانش آموزان خواست تا با فراگیری بیشتر علم و دانش زمینه ساخت و پیشرفت بیشتر کشور را فراهم نمایند و اظهار داشت:شما دانش آموزان با شناختن قابلیتهای خود می توانید گام های خوبی را در زمینه عمران و آبادانی شهر ها و ایران اسلامی بردارید .

شهردار زرند بحث عمران و آبادانی شهر اشاره کرد با اعلام اینکه اگر خواستار شهری آباد و پاکیزه هستیم باید همه شهروندان مشارکت داشته باشندگفت:استفاده از نظرات شما دانش آموزان و شهرداران مدارس می تواند کمکهای خوبی را به شهر زرند نماید .

شایان ذکر است بعد از نواختن زنگ مهر شهردار زرند با اهداء گلدانهای کوچکی از دانش آموزان تقدیر کرد

 بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211