دوشنبه, 4 بهمن 1400          

عنوان : تمثال مبارك شهداء زرند ساماندهی می شوند .
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ 
ساعت : ۱۱:۱۷:۵۰
    /  3

طی نشستی با حضور خنجری فرماندار ،قویدل دادستان ،مهندس مهدلو شهردار , عرب رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران اولین نشست هم اندیشی نصب تمثال های شهداء در دفتر شهردار زرند برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس مهدلو شهردار زرند در این نشست  با اعلام اینکه همه ما به شهدا مدیون هستیم و هرانچه داریم به برکت خون این شهداست گفت:یکی از اهداف شهرداری زرند علاوه بر پرداختن به امور عمرانی و خدمات شهری  ارائه برنامه های فرهنگی و اجتماعی و خصوصاً ساماندهی و نصب تمثال شهداء می باشد .

وی نتیجه همکاری شهرداری و بنیاد شهید در خصوص جانمائی و نصب تمثال شهداء بسیار حائز اهمیت دانست و افزود:سعی داریم  با ادارات و نهادهای ذیربط تعامل جدی داشته باشیم که نتیجه آن بهاء دادن بیشتر به شهداء و ایثارگران است .

مهندس محمد رضا مهدلو با اشاره به اینکه عدم راهکار و برنامه مناسب برای اجرای طرح تمثال شهداء باعث بروز مشکلاتی شده است گفت: سعی داریم تمثال های مبارک شهداء را به صورت زیبا و شکیلی طراحی و در ورودی های شهر زرند نصب نمائیم .

حبیب الله خنجری فرماندار زرند نیز در این نشست مدیریت و نصب تمثال های شهداء در شهر را در مرحله اول باعث افتخار و خوشحالی خانواده  شهداء دانست و گفت: نصب این عکسها یادآور از خود گذشتگی مردانی است که جانانه از کشورشان در مقابل بعثی ها دفاع کرده اند و ترویج دهنده فرهنگ ایثار و شهادت است.

نماینده عالی دولت در شهرستان زرندبا اعلام اینکه شهداء و خانواده آنها هیچ گاه در کشور ما به فراموشی سپرده نخواهند شدگفت: طرح ساماندهی تمثال شهدا حرکتی بسیار ارزشمند است که باعث می شود تا هر رهگذری از شهر شهید پرور زرند می گذرد حس شهادت در این شهر را به خوبی احساس نماید .

سید مهدی قویدل دادستان زرند نیز خواستار نصب تمثال شهداء همراه با زندگی نامه این عزیزان شد و افزود: تابلو تمثال مبارک شهدا در هر شهر و روستا نماد ایثار و مقاومت آن شهر و منطقه است.

 شایان ذکر است در ادامه این نشست که با حضور,حجت الاسلام ایزدی نماینده دفتر امام جمعه ، حاج مهدی برهانی رئیس شورای شهرستان ،یزدانپناه معاون خدمات شهری ،احمد زمانی مسئول حراست،مهندس عبدالله زاده رئیس سازمان سیما و منظر ،مهندس نوذری سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری مصوب شد تا طراحی اولیه تابلوهای تمثال شهداء انجام و در نشست بعدی این ستاد در خصوص ان تصمیم گیری شود .

 بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211