دوشنبه, 4 بهمن 1400          

عنوان : شهردار زرند در حاشیه اجرای طرح آسفالت معابر زرند بیان داشت: اگر با این روند پیش برویم در سه سال آینده ما در زرند شاهد معبر خاكی نخواهیم بود اما این مشروط بر این است كه شهروندان زرندی همكاری لازم را با شهرداری داشته باشند.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ 
ساعت : ۸:۲:۱۹

  محمدرضا مهدلو”شهردار زرند در حاشیه بازدید از روند پروژه آسفالت معابر شهر زرند  اظهارداشت: بعد از آسفالت تازه کار ما شروع می شود و نهضت زیباسازی شهر که حائز اهمیت می باشد آغاز می شود و همچنین ترمیم جداول سطح شهر و بازآفرینی بافت فرسوده شهری در دستور کار شهرداری قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به نشست های عمومی که با مردم زرند در راستای آسفالت معابر شهر زرند داشته است، اظهارداشت: با مشورت اعضای شورای شهر زرند به این نتیجه رسیدیم آسفالت یکی از مطالباتی اصلی شهر است و مردم سالهاست عوارض آسفالت را پرداخته اند اما اقدام موثری در این راستا ندیده اند.

وی گفت: با تلاشی که وجود داشت و با حمایت های فرماندار و نماینده مردم زرند در مجلس شورای اسلامی تصمیم بر آسفالت معابر شهر زرند با کیفیت خوب گرفته شد که در فاز اول 200 هزار متر مربع آسفالت معابر در دستور کار شهرداری زرند قرار گرفته است.

شهردار شهر زرند با بیان اینکه در یک سال گذشته نیز اعتباری نزدیک به 5 میلیارد تومان صرف هزینه آسفالت شده است، خاطرنشان کرد: اگر با این روند پیش برویم در سه سال آینده ما در زرند شاهد معبر خاکی نخواهیم بود و این مشروط بر این است که شهروندان زرندی همکاری لازم را با شهرداری داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه با مشارکت مردم روند اقدامات شهرداری سرعت می گیرد، گفت: شهروندان بیش از 13 میلیارد تومان عوارض به شهرداری بدهکار می باشند، که با پرداخت آن شهرداری در راستای زرندی آبادتر پیش خواهد رفت.

 

 

 

 بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211