چهارشنبه, 15 تير 1401          

عنوان : احسان نوذری سرپرست معاونت فنی و شهرسازی : بالغ بر 135هزار مترمربع از معابر شهر زیر سازی و آسفالت شده اند .
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ 
ساعت : ۱۳:۴۳:۳۶

مهندس نوذری سرپرست معاونت فنی و شهرسازی شهرداری زرند با اعلام اینکه بیش از 100هزار متر مربع از معابر شهر زرند زیر پوشش آسفالت قرار گرفته اند گفت: تمام سعی شهرداری در اجرای عدالت و فعالیت در تمام سطح شهر می باشد .

مهندس نوذری گفت: در ابتدای امسال تعهد داده بودیم که بسیاری از معابر شهر زرند را آسفالت و زیبا سازی نمائیم و خدارا شاکریم که با همکاری و همراهی همه مدیران شهرداریتوانستیم به این وعده خود جامع عمل بپوشانیم.

وی به حجم بالای کارهای عمرانی انجام شده در مباحث زیرسازی و جدولگذاری اشاره کرد و گفت:با توجه به برنامه ریزی های انجام شده تا پایان سال شاهدافزایش آمار آسفالت در سطح شهر زرند خواهیم بود

مهندس نوذری در ادامه به زیر سازی و آسفالت 135هزار متر مربع از معابر شهر اشاره کرد و گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده امسال باید 200 هزار مترمربع از محلات و معابر شهری  تا پایان فصل عمرانی آسفالت و بهسازی شود.

وی ابراز امیدواری کرد: تا پایان سال جاری بتوانیم براساس برنامه ریزی صورت گرفته تمامی تعهدات قبلی مبنی بر بهسازی معابر و محلات سطح شهر را به انجام برسانیم.بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211