جمعه, 27 فروردين 1400          

عنوان : مهندس مهدلو شهردار زرند در دیدار شهروندان شهرك شهید باهنر : باید راههای اتصالی و شریانهای اصلی شهر را شناسائی و در راستای اتصالات شهركها به شهرگام برداریم.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ 
ساعت : ۱۲:۳۰:۲۲
    /  4

بنا به دعوت شهروندان ساکن شهرک شهید باهنر مهندس مهدلو شهردار ،مهندس ایرج رحمانی رئیس و اعضاء شورای شهر و معاونین شهردار با حضور در این منطقه به بررسی مسائل و مشکلات شهروندان نمودند .

مهندس رحمانی رئیس شورای شهر زرند از مشکلات اساسی شهرکهای اقماری گفت و با اعلام اینکه در طی چند سال گذشته این شهرک از مجموعه خدمات شهرجدا بوده است گفت: از برنامه های شورای دوره چهارم بازنگری طرح جامع شهری و الحاق شهرک ها و بعضی از مناطق به این مجموعه بوده است .

رئیس شورای شهر زرند به مشکل آسفالت شهر زرند نیز اشاره کرد و گفت: برای زیبا سازی و روان سازی ترافیک شهری بیش از 3میلیون متر مربع آسفالت نیاز داریم که تامین این مقدار آسفالت برای شهرداری بسیار مشکل می باشد ولی تمام سعی خود را برای اجرای موفق ان بکار خواهیم بست.

وی گفت: اولویت داشتن معبر با ترافیک بالا،وجود مدرسه، شریان اصلی بودن از مهمترین دلایل آسفالت معابر می باشد که خوشبختانه با همکاری های خوب و تلاش های مجموعه شهرداری بیش از 135هزار متر مربع از این امر محقق شده است .

وی در پایان از پیگیری جهت ایجاد یک مجتمع فرهنگی ,اجتماعی در شهرک شهید باهنر خبر داد .

مهندس مهدلو شهردار زرند نیز از سعی شهرداری برای الحاق شهرکها به مجموعه شهر گفت و ضمن قدردانی از تلاشهای فرماندار ،نماینده و اعضاء شورا این امر را یک اتفاق میمون و مبارک برای شهرکهای اقماری خارج از محدوده دانست .

شهردار زرند با اعلام اینکه باید راههای اتصالی و شریانهای اصلی شهر را شناسائی و در راستای اتصالات شهرکها به شهر  گام برداریم گفت:یکی از مهمترین برنامه های شهرداری در این شهرک تعریف یک راه اصلی به صورت بلوار بین دو شهرک سید الشهداء و شهید باهنر می باشد که تا کنون  بیش از 30درصد زیر سازی آن با پخش 1000کامیون شن به انجام رسیده است .

وی به برنامه های اصلاحی شهرداری در زمینه عمرانی نیز اشاره کرد و گفت: ترمیم جداول،لکه گیری های اساسی شهر ,گل کاری های زیبا و ایجاد فضاهای شاد و بانشاط از برنامه هائیست که شهرداری به دنبال اجرائی کردن آن می باشد .

وی در ادامه به مشکل نقدینگی شهرداری ها اشاره و با اعلام این موضوع که شهرداری بیش از 13میلیارد تومان از شهروندان طلبکار می باشد گفت:اگر تعامل دوطرفه بیش شهروندان و شهرداری به وجود آید می توانیم بسیاری از مشکلات شهر زرند را به بهترین نحو ممکن حل و فصل نمائیم .

وی از شهرداری به عنوان یک خانواده بزرگ نام برد که هر گونه مسئله اقتصادی بر فعالیتهای آن تاثیر خواهد گذاشت واظهار داشت:با تمام مشکلاتی که شهرداری با آن درگیر می باشد اما به جرات می توان گفت که فعالیتهای شهرداری متوقف نشده است و این نهاد همچنان به راه خود که خدمت به شهروندان است ادامه میدهد.

وی در خصوص دریافت دوباره پول آسفالت از شهروندان نیزگفت:متاسفانه در طی سالهای گذشته افرادی بوده اند که به هر دلیلی پول اسفالت خودرا پرداخت نکرده اند و من به عنوان نماینده شهروندان اجازه نخواهم داد حق سایر شهروندان در این خصوص ضایع شود .

منتخب شورای شهر زرند در ادامه با اعلام اینکه این نوید را به شهروندان می دهیم که در راستای رفع مشکلات شهرو شهروندان از هیچ کوششی دریغ نکنیم .

شایان ذکر است ایجاد فضای سبز،لکه گیری معابر ،آسفالت و ... از موارد درخواستی شهروندان ساکن این منطقه بود .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211