پنج‌شنبه, 7 اسفند 1399          

عنوان : اولین كارگاه اموزشی مدیریت ایمنی شهرداری زرند برگزار شد .
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ 
ساعت : ۱۳:۲۵:۴۲
    /  4

اولین کارگاه آموزشی ایمنی در محیط کار با حضور بیش از 75نفر از نیروهای آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری های شهر زرند و کارخانجات در محل ساختمان شماره یک این سازمان برگزار شد .

مهندس مهدلو شهردار زرند دراین مراسم با اشاره به اهمیت آتش نشانی و خدمات ایمنی برای شهروندان و جامعه کنونی گفت: فراگیری آموزش همگانی سطح دانش، آگاهی و مهارتها را ارتقاء داده و باعث ایجاد رفتار مطلوب در افراد شده و می تواند عملکرد هر نهاد و سازمانی را ارتقاء دهد. 

شهردار زرندضمن مهم بر شمردن آموزشهای ایمنی تصریح کرد:آموزش ایمنی ، باید به گونه ای باشد که ، تأثیر گذار، منطبق با واقعیتهای جامعه، با برنامه ریزی مناسب، مستمر و مداوم باشد .

مسعود مومنی فر نیز در این خصوص گفت:: هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی بالابردن سطح دانش و آگاهی آتش نشانان درمباحث ایمنی می باشد .

وی مهندس لطفی رابه عنوان مدرس این دوره آموزشی یک روزه دانست و اظهار داشت: از بین شرکت کننده بیش از  35 نفر از شرکتهای صنعتی وشهرداریهای همجوار میباشد.

مومنی گفت: در پایان این دوره آموزشی گواهینامه به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211