جمعه, 30 مهر 1400          

عنوان : سنگ تمام شهرداری زرند در چهل سالگی انقلاب
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ 
ساعت : ۷:۵:۴

با توجه به شرح عملکرد شهرداری زرند توسط شهردار زرند برای چهل سالگی انقلاب به سنگ تمام شهرداری زرند در چهل سالگی انقلاب می توان اشاره کرد.

با توجه به شرح عملکرد شهرداری زرند توسط شهردار زرند برای چهل سالگی انقلاب به سنگ تمام شهرداری زرند در چهل سالگی انقلاب می توان اشاره کرد.

 محمدرضا مهدلو” شهردار زرند در تور خبری با اصحاب رسانه شهرستان زرند از افتتاح 5 بوستان طی دهه فجر سال جاری در زرند خبرداد، اظهارداشت: مسافر، بانوان، طبیعت، کهن و فرهنگیان پنج بوستانی هستند که در دهه فجر سال جاری در زرند افتتاح می شوند.

وی با اعلام اینکه در دهه فجر سال جاری 14 میلیارد و 330 میلیون تومان پروژه در زرند افتتاح می شود، گفت: طی دهه فجر امسال 140 هزار مترمربع آسفالت در شهر زرند به بهره برداری می رسد.

شهردار شهر زرند در پاسخ به سوال خبرنگار صدای زرند در مورد برنامه های شهرداری در زمینه طرح بازآفرینی و زیباسازی شهر زرند، تصریح کرد: طرح های روشنایی معابر اصلی سطح شهر زرند در دستور کار شهرداری قرار دارد و برای اجرای طرح بازآفرینی و زیباسازی در سطح شهر زرند نیاز به همکاری مردم و مسئولین داریم.

وی به تخفیف 50 درصدی صدور پروانه برای مالکینی که نسبت به مقاوم سازی منازل خود اقدام می کنند، اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در حال حاضر همچنین تخفیفات 25 درصدی عوارض کسب و پیشه به شهرواندان زرندی تعلق میگیرد.

مهدلو با بیان اینکه سایت سگ های ولگرد زرند در حال احداث می باشد که باید با تدابیر ایمنی و امنیتی آن را به بهره برداری برسانیم، تأکید کرد: لندفیل زباله زرند در حال حاضر بهترین لندفیل زباله استان کرمان به گفته کارشناسانی که از آن بازدید می کنند می باشد.

وی گفت: سامانه 137 شهرداری زرند در حال حاضر راه اندازی شده است که این سامانه یکی از مهم ترین ظرفیت های شهرداری است که از طریق آن شهروندان می توانند صدای خود را به گوش مدیران شهری و اعضای شورای شهر برسانند.

منتخب شورای شهر زرند از طرح تعویض جداول فرسوده شهر زرند طی یک دوره زمانی مشخص خبر داد و اظهارداشت: معابر و تعویض جداول مستهلک خیابان هایی که عمر بالایی دارند و همچنین جدول گذاری در معابر فاقد جدول که علاوه بر زیربنایی بودن، تأثیر زیادی در زیبایی شهر دارد در دستور کار قرار گرفته است.

وی بیان کرد: کمربندی ورودی شهر زرند از سمت رفسنجان در دستور کار برای هرچه سریع تر بهره برداری آن قرار دارد.

 

 بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211