چهارشنبه, 2 مهر 1399          

عنوان : در اولین روز از دهه مبارك فجر:دو بوستان جدیدشهر زرند به بهره برداری رسید .
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ 
ساعت : ۱۴:۲۶:۱۱
    /  6

طی مراسمی با حضور حبیب الله خنجری فرماندار زرند،مهندس مهدلو شهردار،معاونین و مدیران شهرداری و جمعی از روسای ادارات و نهادهای شهرستان دو طرح عمرانی ,خدماتی و تفریحی شهرداری زرند به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند افتتاح بوستان طبیعت با مساحت 400متر مربع ،بوستان فرهنگیان با مساحت 2900متر مربع واعتباری بالغ بر 400میلیون تومان به بهره برداری رسیدند .

شهردار زرند در این مراسم ها یکی از موارد مهمی که در برنامه‌ریزی شهری و محورهای توسعه یک شهر به سیما و منظر شهری زیبایی می‌بخشد، احداث پارک‌ها و فضاهای سبز شهری دانست و گفت: وجود فضاهای سبز با کیفیت می‌تواند علاوه بر کاهش آلودگیها  سلامت جسم و روح را برای  مردم به ارمغان آورد .

منتخب شورای شهر زرند نقش امکانات رفاهی و تفریحی در شهرها را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت:سعی داریم فضای مرده شهر را از یک حالت بی روح به یک حالت سرزنده و شاداب تبدیل نمائیم.

مهندس مهدلو شهردارزرندایجاد بوستانهای جدید را  از مهمترین اهداف شهرداری زرند دانست و گفت: در دهه مبارک فجر امسال 5 بوستان جدید در سطح شهر به بهره برداری خواهد رسید.

مهندس محمد رضا مهدلو رفاه ،آسایش و پیشرفت همه جانبه شهر را از وظایف مدیریت شهری دانست و گفت: مدیریت شهری زرند نگاه ویژه و به تمامی بخشهای شهر داشته و ما به عنوان مسئولین شهری تلاش خواهیم کرد توزیع خدمات و امکانات برای بهرمندی شهروندان به صورت یکسان و عادلانه باشد.

وی اضافه کرد:  شهرداری براساس رسالت خود در جهت افزایش سرانه فضای سبز و تقویت رفاه و آسایش شهروندان اقدام به طراحی و ایجاد دو پارک محله طبیعت و فرهنگیان کرده است .

حبیب الله خنجری فرماندار زرند نیز در این مراسم از فعالیتهای شهرداری زرند تقدیر کرد.بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211