يکشنبه, 31 شهريور 1398          

عنوان : در چهارمین روز از دهه فجر 7هكتار از كمربند سبز بلوار یادگار امام به بهره برداری رسید.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ 
ساعت : ۱۱:۳۵:۱۹
    /  3

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند در این مراسم که با حضور حبیب الله خنجری فرماندار زرند ,مهندس مهدلو شهردار،اعضاء شورای شهر و جمعی از روسای ادارات شهرستان حضور داشتند از 7هکتار از فضای سبز بلوار یادگار امام بهره برداری شد .

مهندس مهدلو شهردار زرند در این مراسم ضمن تبریک چهلمین بهار جمهوری اسلامی به گسترش فضاهای سبز شهری اشاره کرد و گفت: رویکرد ما در شهرداری ایجاد شرایطی برای آرامش شهروندان است و دنبال طرح هایی هستیم که به جای استفاده از ماشین مردم بتوانند به صورت پیاده در شهر تردد کنند و زندگی آرامی داشته باشند.

منتخب شورای شهر زرند با اعلام اینکه نگاه زیست محیطی در طرح های شهرداری در اولویتکاری ما قرار دارد گفت:توسعه فضای سبز علاوه بر زیبایی و شادابی باعث ایجاد نشاط ، کاهش آلودگی ، جلوگیری از تخریب و فرسایش خاک ، ذخیره آب و پاکیزگی آب و هوا می شود.

شهردار زرند گفت: با توجه به شرایط خاص این شهر و روند رو به رشد آن در زمینه صنعتی از گونه های مقاوم در این منطقه استفاده شده است و امیدواریم بتوانیم این طرح راتا مرحله پایانی به انجام برسانیم .

وی با اعلام اینکه در فاز اول اجرای این طرح 7هتکار از این فضای سبز به بهره برداری خواهد رسید گفت: برای اجرای این طرح بیش از 2میلیارد ریال از سوی شهرداری هزینه شده است .

 بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211