يکشنبه, 31 شهريور 1398          

عنوان : بهره برداری از بوستان مسافر در پنجمین روز از دهه مبارك فجر
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ 
ساعت : ۱۲:۱:۴۲
    /  4

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر بوستان مسافر واقع در منطقه اکبر آباد با حضور مهندس مهدلو شهردار،مهندس نورالدینی معاون فرماندار زرند ،جمعی از مدیران و مسئولین ادارات شهرستان به بهره برداری رسید .

به گزارش ورابط عمومی شهردار زرند مهندس مهدلو شهردار زرند در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر ایجاد فضاهای سبز را یکی از مهمترین برنامه های شهرداری زرند دانست و گفت: فضای سبز سرمایه گذاری برای آینده شهرهامی باشد.

منتخب شورای شهر زرند با اعلام اینکه احداث این بوستان ها می تواند علاوه برداشتن یک محیط سالم و جذاب به  فرهنگ سازی برای داشتن یک شهر زیبا در سطح شهر کمک نماید گفت:احداث چنین فضاهای سبز و پارک‌های محله‌ای در ایجاد روحیه نشاط و سلامتی روح و جسم ساکنین تاثیر مثبت می‌گذارد و از بسیاری آسیب‌های اجتماعی جلوگیری میکند.

شهردار زرند با اعلام اینکه این بوستان در فاز اول با مساحت 2600متر مربع به بهره برداری خواهد رسید گفت: برای ساخت این بوستان بیش از 500میلیون تومان از سوی شهرداری زرند هزینه شده است .

مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند در ادامه تصریح کرد: فاز دوم این بوستان در فضای 10هزار متر مربعی انجام خواهد شد و سعی داریم در آن از وسائل تندرستی ،ایجاد فضاهای و کمربند سبز و...استفاده نمائیم .

این مقام مسئول با اعلام اینکه سعی داریم تمام امکانات رفاهی و خدماتی شهرداری را در تمام سطح شهر پخش نمائیم تا همه شهروندان بتوانند از خدمات یکسانی استفاده نمایند گفت:در دهه فجر امسل 5 بوستان جدید در سطح شهر به بهره برداری خواهد رسد که این امر هدیه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از سوی شهرداری به شهروندان خواهد بود .

وی نزدیکی این بوستان به کمربند اصلی شهر و قرار گرفتن در مسیر تردد مسافرین را از مهمترین موارد احداث این بوستان در این منطقه دانست و  افزود: خرید و نصب مجموعه بازی پلی اتیلن ،ساخت سکوی استراحت،ساخت آلاچیق ،سرویس بهداشتی و...از مهمترین فعالیتهائی است که از سوی شهرداری در این بوستان به انجام رسیده است .

 بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211