يکشنبه, 31 شهريور 1398          

عنوان : مهندس مهدلو شهردار زرند: آسمان زرند در شب 22 بهمن نورافشانی می شود.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ 
ساعت : ۷:۷:۴۵

مهندس مهدلو شهردار زرند از آمادگی كامل شهرداری زرند  برای برگزاری هرچه باشكوه تر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن خبر داد و گفت: استقرار ایستگاه های فرهنگی در طول مسیر راهپیمایی، توزیع 3 هزار بسته فرهنگی ، شستشو و پاكسازی مسیر راهپیمایی، آماده سازی مسیر راهپیمائی، تامین نیروی خدماتی و خودروی وانت برای این مراسم  از جمله اقدامات شهرداری برای 22 بهمن می باشد .

شهردار زرند به برنامه های اجرا شده در دهه مبارک فجر اشاره کرد و گفت: در این دهه شهرداری زرند با خرید بیش از 1500متر ریسه رنگی و   350عدد انواع پرچم جمهوری و چاپ بیش از 250متر مربع بنر ونصب در قسمتهای مختلف شهر،نصب ریسه های رنگی در سطح شهر ،چاپ انواع پوسترهای تبلیغاتی دهه مبارک فجر و... از جمله برنامه های ما در این دهه بوده است .

مهندس محمدرضا مهدلو  همچنین از خریدلوازم نورافشانی برای گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی خبر داد و اظهار داشت: این مراسم همزمان با سراسر کشور و در راستای  بالا بردن روحیه نشاط و شادی در بین آحاد مردم در ساعت 21 روز یکشنبه 21 بهمن ماه آغاز خواهد شد .

وی اظهار امیدواری کرد مردم شهرستان زرند نیز همچون گذشته با فریادهای الله اکبر فضای شهر را عطرآگین و آکنده از شور و شعور انقلابی کنند .

 بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211