دوشنبه, 4 بهمن 1400          

عنوان : حضور علی صادق زاده فرماندار و دكتر اسدی عضو شورای شهر در آئین گرامیداشت روز جهانی كودك
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ 
ساعت : ۸:۴۹:۵۶

علی صادق زاده فرماندار زرند بهمراه دکتر اسدی عضو شورای شهر زرند ضمن حضور در آئین روز جهانی کودک با کودکان

علی صادق زاده فرماندار زرند بهمراه دکتر اسدی عضو شورای شهر ضمن دیدار از برنامه های روز جهانی کودک با کودکان حاضر در این مراسم پیاده روی کردند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند علی صادق زاده در حاشیه این مراسم انجام این برنامه را برای کودکان لازم و ضروری دانست و گفت: خانواده و جامعه نقش و تاثیری بسزا در رشد شخصیت رفتاری، بهداشتی و روانی کودکان ونوجوانان دارند.

فرماندار زرند به شعار امسال این روز "آینده را باید ساخت" اشاره و تصریح کرد: کودکان آینده سازان کشور هستند و لزوم سرمایه گذاری برای این گروه با هدف رشد و پیشرفت جامعه ضرورتی انکار ناپذیر است.

علی صادق زاده فرماندار در این مراسم ضمن اشاره به انتخاب زرند به عنوان پایلوت شهر دوستدار کتاب و کودک، بر توجه ویژه دستگاه های اجرایی و خدماتی شهرستان به مناسب و زمینه سازی مطلوب برای ایجاد فضای شهری امن برای کودکان زرندی جهت رشد و تعالی همه جانبه ایشان خصوصاً در عرصه علم و دانش، تاکید کرد.

شایان ذکر است در این همایش سه روزه  فرهنگی و آموزشی که برای  کودکان و خانواده های آنان برگزار و کلبه های قصه گویی، آموزش بهداشت، آموزش امداد، نقاشی و کاردستی و همچنین اجرای برنامه های شاد و متنوع در بوستان شهدا زرند در نظر گرفته شده است .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211