دوشنبه, 24 خرداد 1400          

عنوان : شهردار زرند در بازدید شورای شهر زرند از كارخانه آسفالت شهرداری:با خرید دستگاههای جدید كیفیت ماسه های تولیدی شهرداری افزایش خواهد یافت
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ 
ساعت : ۱۳:۴۵:۳۲

شهردار زرند در بازدید شورای شهر زرند از کارخانه آسفالت شهرداری:با خرید دستگاههای جدید کیفیت ماسه های تولیدی شهرداری افزایش خواهد یافت

مهندس رحمانی رئیس و اعضاء شورای شهر زرند بهمراه مهندس مهدلو شهردار زرند و معاونین خدمات شهری و فنی شهرسازی از کارخانه آسفالت شهرداری زرند بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس مهدلو شهردار زرند در این بازدید از کارخانه اسفالت شهرداری به عنوان یک رکن اساسی در بهبود فضای شهری نام برد و گفت:با راه اندازی این مجموعه شهرداری زرند توانسته است در زمینه لکه گیری معابر و آسفالت خیابانهای مهم گامهای خوبی را بردارد .

شهردار زرند با اعلام اینکه این مجموعه می تواند یک منبع درآمد خوب برای شهرداری باشد گفت: با تلاش نیروهای شهرداری توانسته ایم خدمات خوبی را در این زمینه به شهروندان ارائه نمائیم .

مهندس محمد رضا مهدلو افزود:از تهیه خوراک این کارخانه توسط خود شهرداری خبر داد و گفت: تمامی سیستم سنگ شکن و ماسه ساز این مجموعه بهسازی و نوسازی شده است واین امر کمک خوبی را به مجموعه شهرداری نموده است.

وی افزود: در حال حاضر این مجموعه بیش از 200کامیون شن شسته،600کامیون نخودی ،800کامیون بادامی آماده و برای مصارف خود دپو کرده است .

شهردار زرند در ادامه از خریدیک دستگاه خشک کن  ماسه برای این کارخانه خبر داد و افزود:با نصب این دو دستگاه SE ماسه به بالاترین حد خود خواهد رسید .

وی تصریح کرد:در راستای صرفه جوئی در ذخیره های آبی دستگاه تصفیه آب نیز برای این مجموعه خریداری شده و با نصب آن  بیش از 80درصد صرفه جوئی منابع ابی را شاهد خواهیم بود .

شهردار زرند هزینه خرید و نصب این دستگاهها را بالغ بر 500میلیون تومان عنوان کرد و گفت: امیدواریم با عزم و اراده جدی به وجود آمده در کنارهم بتوانیم مشکلات موجود را رفع و در راستای خدمات بهتر به شهروندان گام برداریم .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211