جمعه, 30 مهر 1400          

عنوان : آئین افتتاحیه اولین جشنواره مدارس فوتبال برگزار شد
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ 
ساعت : ۱۴:۲۵:۱
    /  11

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند اولین فستیوال مدارس فوتبال شهرهای زرند،قشم،شیراز،سیرجان و کرمان در زمین 22بهمن این شهرستان آغاز شد .

مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند در این مراسم با اعلام اینکه باشگاه فرهنگی ،ورزشی شهرداری در حال شکل گیری دوباره و سرپا شدن می باشد از زحمات مدیران و مربیان این تیم قدردانی کرد و گفت:یکی از اهداف برگزاری این جشنواره استفاده از نظرات و تجربیات افراد خبره در این زمینه می باشد .

شهردار زرند با اعلام اینکه گسترش ارتباطات می تواند ضامن تدام یک مجموعه باشد گفت: شهرداری به دنبال برنامه‌ریزی، رایزنی و هم‌اندیشی برای اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در راستای ارتقای فرهنگ و غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان می باشد .

منتخب شورای شهر زرند اعتماد سازی را مهمترین رکن برقراری ارتباط با جوانان دانست و گفت:باید تلاش کنیم نسلی را برای ساختن فردای کشورمان تربیت کنیم که اخلاق گرایی را به عنوان یک ارزش باورداشته باشد.

مهندس صادق زاده فرماندار زرند نیز در این مراسم از اخلاق به عنوان یکی از ارکان مهم ورزشکاران نام برد و با اعلام اینکه ورزشکاران باید به منش انسانی و روحیه پهلوانی آراسته شوندگفت: شما ورزشکاران سفیران سلامت و سرزندگی می باشید

فرماندار شهرستان زرندبا اعلام اینکه ورزش در سلامتی شادابی و نشاط جامعه تاثیر بسزایی دارد و اخلاق و جوانمردی بهترین خصوصیت یک ورزشکار است تصریح کرد: ورزش امری مهمی در جلوگیری از بروز بسیاری از معضلات و آسیب های اجتماعی می باشد .

وی ضمن قدردانی از تلاشهای مهندس مهدلو در زمینه عمرانی و فرهنگی اظهار امیدواری کرد این جشنواره آغاز راهی برای سایر فعالیتها و برنامه های ورزشی باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری زرند باشد.

شایان ذکر است این فستیوال طی دو روز و با حضور تیمهای شهرداری زرند،سهیلی جوان قشم،کهکشانی های سیرجان،مهد ورزش قشم،شاهین کرمان،ولیعصر شیراز طی دور روز به رقابت خواهند پرداخت .

 

 بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211