پنج‌شنبه, 29 مهر 1400          

عنوان : مهندس مهدلو شهردار زرند در نشست شورای معاونین شهرداری: باید بر اساس برنامه زمان بندی شده تمامی پروژه های شهرداری به انجام برسد .
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ 
ساعت : ۱۴:۲۵:۳۲

مهندس مهدلو شهردار زرند در نشست شورای معاونین شهرداری ضمن تبریک هفته بسیج از بسیجیان شهرداری تجلیل کرد و با اعلام اینکه نیروهای شهرداری ایثارگرانه به دنبال اجرای برنامه های شهرداری هستند گفت:سعی داریم تمامی فعالیتهائی را که در سال جاری برنامه ریزی نموده ایم به پایان برسانیم .

مهندس محمد رضا مهدلو با اعلام اینکه شهرداری تنها نهادیست که دارای بیشترین نیروی کاری می باشدگفت:با برنامه ریزی و اجرای برنامه های پیش بینی شده می توانیم بیشترین بهره را از وجود نیروهای شهرداری ببریم.

شهردار زرند خواستار آماده سازی تمامی امکانات و تجهیزات برای اجرائی پروژه های شهرداری شد و افزود:باید بر اساس برنامه زمان بندی شده تمامی پروژه های شهرداری به انجام برسد .

منتخب شورای شهر زرند از جایگاه بالای شهرداری گفت و افزود:باید به گونه ای عمل نمائیم تا علاوه برحفظ جایگاه و منزلت شهرداری ،همه نهادها و ادارات شهرستان نیز به آن اتکا نمایند .

وی از پرداخت 500میلیون تومان  بدهی های شهرداری به اداره دارائی خبر داد و تصریح کرد:خوشبختانه باتلاش نیروها و معاونین شهرداری بدهی های گذشته شهرداری تسویه و این نهاد هیچ گونه بدهی به ادارت شهرستان ندارد .

این مقام مسئول در پایان خواستار بالابردن انگیزه کار کردن در نیروهای شهرداری شد و افزود: باید به گونه ای عمل نمائیم تا حس افتخار کار کردن در نیروهای شهرداری بیش از بیش به آنها القا شود .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211