شنبه, 23 آذر 1398          

عنوان : بازدید رئیس شورا،اعضاء شورای شهر و شهردار زرند از پروژه های عمرانی شهرداری زرند
زير عنوان : مهندس مهدلو شهردار زرند: مدیریت شهری با تمام توان، فعالیتهای عمرانی و خدماتی را در سطح شهر دنبال می کند
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ 
ساعت : ۱۲:۳۲:۳۲

مهندس رحمانی رئیس و اعضاءشورای شهر زرند بهمراه مهندس مهدلو شهردار و معاونین شهرداری از پروژه های عمرانی شهرداری بازدید و از نزدیک در روند فعالیتهای اجرائی و عمرانی این نهاد قرار گرفتند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری در این بازدید پروژه های عمرانی شهرداری از جمله لایروبی معابر،عملیات زیر سازی و تسطیح بلوار جوان،احداث سیل بند شهرک زیتون،احداث کانیوو بلوار 9دی،کمربندی غربی زرند ،محلات اکبر آباد و ورودی شهر زرند بازدید کردند .

مهندس مهدلو شهردار زرند در این بازدید ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای بی وقفه نیروهای شهرداری به نیکی یاد کرد و گفت: سعی و تلاش ما در مجموعه شهرداری به ثمر رساندن پروژه ها در کمترین زمان ممکن می باشد.

مهندس محمد رضا مهدلو از بسیج تمامی نیروها و امکانات در راستای تسریع در روند پیشرفت پروژه ها خبر داد و اظهار داشت:مدیریت شهری با تمام توان، فعالیتهای عمرانی و خدماتی را در سطح شهر دنبال می کند و از همراهی و همکاری تمامی اعضاء شورای شهر تقدیر و تشکر می کنیم .

شهردار زرند هدف عمده مدیریت شهری اعم از شورا و شهرداری را ایجاد رفاه، آسایش و آرامش برای شهروندان عنوان کرد و گفت: هدف ما این است تا با تلاش، حضور مستمر و پیگیری های مداوم پروژه هایی که در پیشرفت و آبادانی شهر نقش مهمی ایفا می کنند در کوتاه ترین زمان افتتاح و به بهره برداری برسند .

رئیس شورای شهر زرند نیز در این بازدید از فعالیتهای شهرداری تقدیر و تلاشهای آنها را ستودنی دانست و گفت:امیدواریم با تلاش و جدیت شهردار و معاونین و نیروهای این نهاد پروژه های شهرداری در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسد .

مهندس رحمانی تاکید کرد:در اجرای پروژه ها رعایت کیفیت خیلی برای ما اهمیت دارد و امیدوارم پروژه های شهری هر چه سریع تر به بهره برداری برسد تا امکان استفاده شهروندان عزیز از خدمات شورا و شهرداری فراهم گردد .

رئیس شورای اسلامی شهر  با بیان اینکه تداوم بازدیدها می تواند انگیزه مدیران را در راستای خدمت رسانی بهینه به عموم شهروندان ارتقا افزود  : شورا و شهرداری به دنبال توزیع عادلانه امکانات در کلیه مناطق شهری هستند و با توجه به اینکه انتظارات شهروندان از شورا و شهرداری زیاد است باید همسو با مطالبات مردم حرکت خود را شتاب ببخشیم .

 

بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211