شنبه, 23 آذر 1398          

عنوان : شهردار زرند در نشست رانندگان آژانس و تاكسی های درون شهری:طی یك ماه آینده در خصوص قیمت جدید تاكسی های درون شهری و آژانسها اطلاع رسانی خواهد شد.
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ 
ساعت : ۱۳:۴۰:۳
    /  7

شهردار زرند در نشست رانندگان آژانس و تاکسی های درون شهری:طی یک ماه آینده در خصوص قیمت جدید تاکسی های درون شهری و آژانسها اطلاع رسانی خواهد شد.

علی صادق زاده فرماندار زرند: با صنعتی شدن شهر زرند روزانه بیش از 10میلیون تن بار در این شهرستان جابجا خواهد شد .

مهندس رحمانی رئیس شورای شهر زرند : تاکسی های درون شهری نقش ویژه ای در خدمات رسانی به شهروندان داشته و این نقش بر کسی پوشیده نیست.

در پی افزایش قیمت سوخت و در راستای کنترل افزایش قیمت جابجائی مسافران در سطح شهر نشست هم اندیشی شهردار ،فرماندار،رئیس پلیس راهور با رانندگان تتاکسی و آژانسهای درون شهری برگزار شد .

در این نشست مهندس صادق زاده فرماندار زرند از اقدام شهرداری زرند در برگزاری این نشست قدردانی کرد و گفت:امیدواریم ماحصل این نشست رفع مشکلات شهروندان وخصوصاً تاکسی داران باشد .

فرماندار زرند ضمن محکوم کردن اختشاشات اخیر گفت: مردم با حضور در صحنه ها و اعلام حمایت از دولت و اقدامات آن ثابت کردند که پای نظام وانقلاب ایستاده اند و انقلاب خود را دوست دارند .

نماینتده عالی دولت در شهرستان زرند تمامی اموال خسارت دیده در این اتفاقات را متعلق به خود مردم دانست و گفت:این اتفاقات هیچگاه زیبنده کشور ایران نبوده و ما نیز آنها را محکوم می کنیم .

وی با اعلام اینکه تولید روزانه 107میلیون لیتر زباله تولید و از این مقدار بیش از 97میلیون لیتر مصرف خود کشور می باشد گفت: شاید اگر این افزایش قیمت ها به صورت سالانه انجام می شد شاهد این اتفاقات نمی بودیم .

مهندس علی صادق زاده افق فراروی شهرستان زرند را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: با صنعتی شدن شهر زرند روزانه بیش از 10میلیون تن بار در این شهرستان جابجا خواهد شد .

فرماندار زرند از رفع مشکل سوخت تاکسی های درون شهری گفت و افزود: شهرداری ،فرمانداری و نهادهای ذیربط به دنبال ارائه مدارک و مستندات و اختصاص سهمیته های سوخت برای این ناوگان می باشند و امیدواریم با همکاری یکدیگر بتوانیم این مشکلات را رفع نمائیم .

مهندس رحمانی رئیس شورای شهر زرند از انتقال مشکلات ناوگان های مسافربری درون شهری به شورای شهر خبر داد و گفت: تاکسی های درون شهری نقش ویژه ای در خدمات رسانی به شهروندان داشته و این نقش بر کسی پوشیده نیست.

رئیس شورای شهر زرند یکی از اقدامات خوب شهرداری را افزایش توان خدمات دهی تاکسی های درون شهری عنوان کرد و گفت: در بسیاری از نقاط با حذف خط واحدهای شهری کار برای تاکسی ها فراهم شده است .

وی از اصلاح قیمت های جدید تاکسی ها خبر داد و گفت: این طرح نیز با همکاری شهرداری و فرمانداری و بعد از پیشنهادات و کارشناسی های انجام شده به زودی اجرائی خواهد شد .

مهندس محمد رضا مهدلو  شهردار زرند نیز در این نشست از تصمیم اتخاذ شده مدیران ارشد کشور حمایت کرد و گفت:هیچ سخنی بالاتر از کلام مقام معظم رهبری نمی باشد و وقتی ایشان افزایش قیمت را بر اساس نظر کارشناسان، تائید کرده اند همه باید از آن حمایت کنیم .

محمد رضا مهدلو خواستار ایجاد یک وفاق و همدلی در بین مدیران آژانسهای درون شهری شد و گفت:اگر به دنبال راهکاری مناسب برای دفع مشکلات تاکسی های درون شهری می باشیم باید اتحاد و وفاق در بین همه حرف اول را بزند .

شهردار زرند با اعلام اینکه بیش از 900نفر در شهر زرند راننده آژانس می باشند گفت:یکی از اقداماتی که می تواند در کمترین زمان ممکن مشکلات شهروندان و تاکسی داران را برطرف نماید ارائه صحیح مطالب و گزارشات خواسته شده از آنها می باشد .

وی از تکمیل فرمهای مخصوص ،ثبت نام و اخذ دفترچه های فعالیت و ... گفت و افزود:به دنبال ارائه برنامه و ساماندهی اولیه مشکلات تاکسی داران می باشیم و امیدواریم بتوانیم با همکاری فرمانداری و شورای شهر بهترین تصمیم را در این خصوص اخذ نمائیم .

وی امضاء تفاهمنامه همکاری بین مدیران آژانسها،ارائه گزارشی از وضعیت دقیق آژانسها و تعداد رانندگان آنها را خواستار شد و گفت: سعی داریم با تشکیل کارگروه های مناسب و تعیین قیمت جدید و ارسال آن به شورا بخشی از مشکلات شما تاکسی داران را برطرف نمائیم .

شایان ذکر است در این نشست چند تن از مدیران آژانسها و رانندگان به ارائه نظرات و مشکلات خود پرداختند .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211