شنبه, 23 آذر 1398          

عنوان : مهندس مهدلو شهردار زرند از احداث سیل بند خاكی شهرك زیتون خبر داد .
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ 
ساعت : ۱۲:۲۹:۴

با تلاش و حضور نیروهای این شهرداری و پشتیبانی و همراهی نیروهای جهادی برای احداث سیل بند و جلوگیری از ورود آب به شهرک زیتون عملیات احداث سیل بند و استحکام سازی این سیل بند در دستور کار شهرداری زرند قرار گرفته است .

مهندس مهدلو شهردار زرند در بازدید از روند این طرح گفت: شهرداری زرنددر راستای تقویت، مستحکم کردن و رفع نقاط حادثه خیز شهر ،احداث سیل بندهای شهری در نقاط آسیب پذیر و حساس را در دستور کار خود قرار داده است که شهرک زیتون از جمله این موارد می باشد .

وی تصریح کرد:از ابتدای امسال نیز کار تقویت سیل بندهای شرقی زرند در دستور کار شهرداری قرار داشته است که بعد از شناسائی نقاط دارای مشکل تقویت سیل بندها مرحله به مرحله در نقاط مختلف به انجام رسید و بخشی از مشکلات شهر مرتفع شده است .

وی با اعلام اینکه با تلاش شبانه روزی شهرداری و همکارانمان در این نهاد تا کنون بیش از 2کیلومتر از مسیر انتهای شهرک زیتون و بلوار کشاورز شن ریزی و تسطح شده است گفت:در این خصوص بالغ بر 600کامیون شن در محل این سیل بند تخلیه شده است .

منتخب شورای شهر زرند با اعلام اینکه حفظ شهر،در محدوده داخل شهر بر عهده شهرداری می باشد گفت:همه دستگاههای اجرائی باید به دنبال رفع مشکلات ناشی از سیلاب در شهر زرند باشند و در غیر اینصورت شهر زرند توسط سیلابها تهدید می شود .

این مقام مسئول در پایان انجام این طرح را برای جلوگیری از بروز اتفاقات احتمالی ناشی از مد آب و سیلاب دانست وگفت:شهروندان می توانند در صورت هرگونه نظر و پیشنهادی و آسیب دیدگی سیل بندها مراتب را با شماره33422775 مرکز پیام شهرداری درمیان بگذارند .

 بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211