دوشنبه, 24 مرداد 1401          

عنوان : مهندس مهدلو شهردار زرند در نشست شورای معاونین : وظیفه ما به عنوان خادمین مردم این است كه لحظه ای از مسائل كاری غافل نشویم و با جدیت فعالیتها و پروژه هائی كه برای آبادانی شهر تعریف شده است را به ثمر برسانیم .
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ 
ساعت : ۱۳:۲۵:۳۰

مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند در نشست شورای معاونین به انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و با اعلام اینکه هیچ یک از نیروهای شهرداری اجازه فعالیت های انتخاباتی در محیط کار را ندارند گفت:تمامی کارکنان شهرداری خادمین مردم شهر بوده و می بایست در خدمت گذاری به شهروندان تلاش و کوشش نمایند .

مهندس مهدلو از شهرداری به عنوان جبهه اول کانون توجه کاندیداها نام برد و گفت:همه همکاران و مدیران باید توجه داشته باشند تا شان و منزلت شهرداری حفظ و هیچ کس از امکانات و تجهیزات این نهاد استفاده شخصی نکند .

منتخب شورای شهر زرند تصریح کرد: آزادی افکار در همه افراد وجود دارد و هیچ یک از همکاران نگران انجام فعالیتهای خارج از محدوده کاری خود نباشند .

وی تمام هم و غم شهرداری را رونق شهر و فعالیتهای عمرانی دانست و گفت:وظیفه ما به عنوان خادمین مردم این است که لحظه ای از مسائل کاری غافل نشویم و با جدیت فعالیتها و پروژه هائی که برای آبادانی شهر تعریف شده است را به ثمر برسانیم .

این مقام مسئول خواستار ساماندهی بیشتر فعالیتهای عمرانی شد و تصریح کرد:کندی فعالیت های عمرانی نابخشودنیستبازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211