دوشنبه, 24 خرداد 1400          

عنوان : رضا یزدانپناه معاون خدمات شهری شهرداری زرند : بنا به تصمیم مشترك شهرداری و كمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر زرند در بهمن ماه سال جاری هر هفته یكی از ورودی های شهر پاكسازی می شود.
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ 
ساعت : ۱۳:۵۵:۱۲

🔹رضا یزدانپناه معاون خدمات شهری شهرداری زرند از پاکسازی ورودیهای شهر در طی بهمن ماه سال جاری (صرفآ پنجشنبه ها) خبر داد و گفت : یکی از نیازهای اساسی شهر بهنگام ورود مسافرین و گردشگران تنظیف و زیبائی شهر ، خصوصاً ورودیهای آن می باشد .

🔹معاون خدمات شهری شهرداری زرند با اعلام اینکه ورودی‌های شهر باید از هر لحاظ آماده استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی باشند عنوان کرد : طرح پاکسازی ورودی های شهر در راستای بهسازی مسيرها به ويژه مبادی ورودی و خروجی ، از بين بردن آلاينده های زيست محيطی ، ايجاد نما و منظر زيبا و مناسب برای شهروندان اجرا مي شود.

🔹یزدانپناه افزود: یکی از مشکلاتی که باعث برهم خوردن چهره شهر و نازیبا شدن آن می شود و به نوعی آرامش بصری شهروندان را به هم می زند  تخلیه  انبوه پسماندهای ساختمانی می باشد .

🔹این مقام مسئول خواستار همکاری شهروندان در خصوص عدم تخلیه نخاله های ساختمانی در ورودی های شهر شد و افزود:  هزینه های غیر ضروری که در امر پاکسازی ورودی های شهر بدلیل بی توجهی به وظایف شهروندی بر شهرداری تحميل می شود قطعاً عقب افتادن طرح های عمرانی در پی خواهد داشت.

وی اجرای این طرح را در چهار هفته بهمن ماه اعلام کرد و افزود : در اجرای این طرح سعی داریم تمامی فضاهای نازیبای شهری را با جمع آوری خاک نخاله ها ، تنظیف معابر، پاکسازی کمربند سبز و سایر اموری از این دست ، زیبا و آراسته نمائیم .

وی مشارکت شهروندان در برنامه های شهرداری را یکی از اساسی ترین عناصر رسیدن به اهداف توسعه شهر عنوان کردو افزود: امیدواریم در اجرای این طرح نیز کمافی السابق شهروندان همچون گذشته همراه و همیار ما باشند .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211