جمعه, 27 فروردين 1400          

عنوان : ساماندهی و نصب تصاویر شهداء در گلزار شهدای زرند آغاز شد .
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ 
ساعت : ۱۴:۱۰:۱۱

مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند از ساماندهی و نصب تصاویر شهدای زرند در گلزار شهدای این شهر خبر داد و گفت:ساماندهی گلزار شهدا یکی از راه های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می باشد .

منتخب شورای شهر زرند با اعلام اینکه شهیدان نمادی از ایثار و مقاومت در جامعه و نسل آینده باشند گفت:شهیدان هیچ نیاز به ما ندارند بلکه این ماهستیم که هر لحظه و هر ساعت به آنها محتاج بوده ایم و به انها نیازمندیم .

شهردار زرند با اعلام اینکه شهدا برای حفظ ارزش‌های انقلاب و دفاع از میهن جان خود را نثار کردندو کم لطفی به شهدا در شان شهداء نمی باشد گفت: این طرح از حدود هشت ماه پیش آغاز و با طراحی و ساخت چهره شهدا در حال انجام است.

وی به سخن مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای  اشاره و با اعلام اینکه رهبر فرزانه انقلاب زنده نگداشتن یاد و خاطر شهدا را کمتر از شهادت ندانسته گفت: در این طرح 74 رواق خالی در گلزار شهدا به کاشی نگاره های عکس شهدای دفن شده در این گلزار مزین و نصب خواهند شد.

وی افزود: این طرح با همکاری  بنیاد شهید و امور ایثارگران و شهرداری به منظور توسعه و ترویج فرهنگ ایثار، شهادت، دل‌گرمی خانواده معزز شهدا و عمل به منویّات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری صورت می‌گیرد.

وی اظهار امیدواری کرد ظرف ده روز آینده این طرح به اتمام برسد .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211