دوشنبه, 23 تير 1399          

عنوان : بازدید مهندس مهدلو شهردار زرند از پروژه فاضلاب شهری و گلایه از كندی منهول گذاری این طرح
زير عنوان : مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند ضمن بازدید از روند پروژه اجرای فاضلاب شهری از کندی منهول گذاری این طرح گلایه کرد .
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ 
ساعت : ۱۴:۱۶:۲۶

مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند ضمن بازدید از روند پروژه اجرای فاضلاب شهری از کندی منهول گذاری این طرح گلایه کرد .

 

شهردار زرند یکی از دغدغه های امروز شهروندان زرندی را عدم بازگشائی مسیرهای حفاری شده عنوان کرد وگفت: هر چند پیمانکار این طرح با سرعت در حال انجام پروژه می باشد ولی لازم است که تیم ترمیم و منهول گذاری نیز باسرعت در فکر بازگشائی مسیر شهروندان باشند .

 

وی اجرای پروژه فاضلاب شهری را یکی از زیرساختهای مهم توسعه شهری عنوان کرد و با اعلام اینکه قرار نیست وقتی می‌خواهیم زیرساختی را توسعه دهیم زندگی روزمره مردم را مختل و دچار مشکل کنیم افزود:در صورت عدم همکاری پیمانکار با شهرداری هر گونه مجوز حفاری جدید لغو خواهد شد تا پیمانکار نسبت به دیوارچینی و خاکریزی منهول ها اقدام و راه دسترسی شهروندان بازگشائی شود .

 

منتخب شورای شهر زرند در ادامه افزود: هرگونه حفاری در سطح شهر نباید بیش از زمان مشخص شده در مجوز طول بکشد و ما نیز سعی داریم با نظر کارشناسی مدت زمان مجوز حفاری‌ها را برای حداقل ۱۰ روز صادر کنیم.

 

محمد رضا مهدلو خواستار انجام عملیات حفاری  در ساعت‌های خلوت و شب‌ها شد تا عبور و مرور شهروندان دچار مشکل نشود و با اعلام اینکه شهرداری آمادگی دارد تا در اجرای این طرح همراه مجموعه فولاد باشد.

 

مهندس خسروی نیز در این بازدید با اعلام اینکه سعی در تقویت پیمانکار منهول گذاری را داریم گفت:طبق هماهنگی های انجام شده تمامی فعالیتهای این اکیپ بر اساس یک برنامه ریزی اصولی پیاده شده و به زودی اجرائی خواهد شد .

 

وی با اعلام اینکه طی 6ماه گذشته بیش از  28کیلومتر از معابر شهر لوله گذاری فاضلاب شده اند افزود: برای اجرای یک خط 200متری با چهار منهول بیش از یک هفته زمان نیاز داریم .

 

شایان ذکر است شهردار زرند در ادامه از اجرای لوله گذاری در شهرک ولایت 2 نیز بازدید کرد .

 بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211