چهارشنبه, 2 مهر 1399          

عنوان : در بازدید اعضای شورای شهر از ساختمان جدید شهرداری: انجام پروژه های بزرگتر با اصلاح سیستم بودجه ای شهرداری میسر خواهد شد
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ 
ساعت : ۱۳:۳۵:۵۱

مهندس رحمانی رئیس و اعضای شورای شهر با حضور در ساختمان جدید شهرداری ضمن دیدار با شهردار و نیروهای شهرداری ،راه اندازی ساختمان اداره مرکزی را نقطه عطف فعالیتهای شهرداری و شورای دوره پنجم عنوان کردند .

 

مهندس ایرج رحمانی در این بازدید از تصمیم گیری های خوب شورا در به ثمر رساندن پروژه ها گفت و با اعلام اینکه راه اندازی این ساختمان نقطه عطف فعالیتهای شهرداری می باشد گفت:هنگامی یک پروژه عمرانی به ثمر می رسد منفعت آن به شهروندان و خود مجموعه آن اداره باز می گردد .

 

مهندس رحمانی راه اندازی این مجموعه را در خور نام شهرداری و شهروندان دانست و گفت: ذهن و فکر مردم بر این باور است که شهرداری به نقطه ای رسیده که می تواند خدمات بزرگتر و بهتری به انها ارائه نماید .

 

وی با اعلام اینکه بسیاری از تصمیمات این شورا کاربردی و اساسی بوده است گفت:تصمیمات گرفته شده شورا در تمامی موارد از جمله بودجه در طی سالهای آینده خود را نشان خواهد داد .

 

مهندس رحمانی رئیس شورای شهر زرند دریافت حق و حقوق شهروندان از حق فروش و آلایندگی کارخانجات را باعث پیشرفت بیشتر شهر عنوان کرد و گفت: امیدواریم با همکاری نماینده محترم ،فرماندار و روسای شهرستان بتوانیم گامهای خوبی در زیمنه آبادانی این شهر برداریم .

 

شهردار زرند نیز یکی از اهداف این شهرداری را راه اندازی ساختمان مرکزی عنوان کرد و گفت:راه اندازی این ساختمان با همکاری همه مجموعه های شهرداری به انجام رسیده که جادگونه پای کار آمده اند و تلاش نموده اند .

 

مهندس محمد رضا مهدلو با اعلام این موضوع که تمامی فعالیتهای انجام شده در این ساختمان توسط نیروهای خود مجموعه شهرداری انجام گرفته است گفت:شهرداری فقط در بحث خرید لوازم ، تجهیزات و قسمتهایی از فعالیتهای تخصصی از پیمانکاران استفاده نموده است .

 

منتخب شورای شهر زرندگفت: در طی این دوره به این باور رسیده ایم توان نیروهای شهرداری بسیار بالا بوده و هر گونه فعالیتی بر عهده آنها گذاشته شود به خوبی می توانند به سرانجام برسانند .

 

محمد رضا مهدلو راه اندازی هزینه راه اندازی این ساختمان را در شرایط کنونی بالغ بر 20میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: شهرداری زرند در فضای 3500متر مربعی در حال ارائه خدمات به شهروندان می باشد .

  

شایان ذکر است در ادامه سایر اعضای شوا به ارائه نظرات و دیدگاههای خود پرداختند .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211