چهارشنبه, 2 مهر 1399          

عنوان : شهردار زرند در نشست شهرداران استان : هر چه شهرداریهای استان بیشتر تقویت شوند مطمئناً خدمات انها نیز بیشتر و رضایت شهروندان نیز افزایش خواهد یافت .
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ 
ساعت : ۱۴:۳۱:۵۹

نشست ماهانه شهرداران استان با حضور دکتر فدائی استاندار کرمان،مدیران کل تامین اجتماعی و مالیات و سایر مدیران استانی و شهرداران استان کرمان برگزار شد .

مهندس مهدلو شهردار زرند در این نشست به ارائه مشکلات شهرداری های منطقه 2 و سایر شهرداری ها پرداخت و گفت:فرسوده بودن خودروهای شهرداری و هزینه بالای تعمیرات آنها،افزایش حقوق و مزایا کارکنان و دیده نشدن بخشی از این هزینه ها در بودجه سالانه ،افزایش بدهی های شهرداری ها به ادارات بیمه و مالیات و عدم وصول شدن مطالبات این نهادها از مهمترینت مشکلات این نهادهای خدمت رسان می باشد .

 

شهردار زرند در ادامه با اعلام متاسفانه فراینده فرسودگی شهرها از بازسازی آنها سبقت گرفته است خواستار توجه بیشتر مدیران و مسئولین به این مقوله شد و گفت: یکی از مشکلات شهرداری های بلای 50هزار نفر عدم تخصیص قیر رایگان می باشد که در این بین شهرداری های زرنتد،کهنوج و شهربابک بیشترین ضررها را می کنند .

 

منتخب شورای شهر زرند ارائه خدمات آتش نشانی ها در خارج از محدوده شهرها را یکی دیگر از مشکلات شهرداریهای استان عنوان کرد و افزود:متاسفانه خودروهای این سازمانها تاشعاع 80کیلومتری شهرهای خود نیز خدمات ارائه می دهند ولی اگر در این خصوص اتفاقی رخ دهد هیچ نهادی مسئولیت آن را بر عهده نمی گیرد .

 

وی خواستار پرداخت اعتبارات به شهرداری و کمک به این نهادها شد و گفت: هر چه شهرداریهای استان بیشتر تقویت شوند مطمئناً خدمات انها نیز بیشتر و رضایت شهروندان نیز افزایش خواهد یافت .

 

شایان ذکر است دکتر فدائی استاندار کرمان نیز در این نشست فلسفه کار شهرداری‌ها را ارائه خدمات به مردم و فراهم کردن شرایط زندگی راحت برای آن‌ها دانست و گفت:خدمات رسانی به مردم در هیچ شرایطی نباید تعطیل شود و اینکه طرحی به خاطر نبود تعامل و اختلاف با اداره‌ای تعطیل شود، درست نیست و ضرر آن به مردم وارد می‌شود.

 

علی شهسواری مدیرکل دفتر امور شورا‌ها و شهرداری استانداری هم در این همایش گفت در استان کرمان ۸۲ شهرداری داریم و امسال نیز دو شهرداری جدید به این تعداد اضافه خواهد شد.بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211