چهارشنبه, 2 مهر 1399          

عنوان : مهدی ضیاءالدینی سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری زرند: با كاهش تولید زباله، هزینه هنگفت جمع آوری پسماند های شهری ، میتواند صرف توسعه شهرشود .
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ 
ساعت : ۸:۶:۳۱

نشست هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات حوزه خدمات شهری تشکیل و در خصوص مسائل مختلف شهری بحث و تبادل نظر شد .

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند ضیاءالدینی سرپرست خدمات شهری شهرداری در این نشست با اعلام اینکه شهروندان، کارکرد شهرداری را با خدمات این معاونت قضاوت می‌کنندگفت: برای کسب رضایت شهروندان باید خدمات و فعالیتهای خود را در این حوزه افزایش دهیم .

 

وی برنامه‌ریزی ، انسجام کامل در فعالیتها  و عزمی راسخ تر از گذشته  را برای انجام فعالیتهای این نهاد خواستار شد و گفت:تمامی فعالیتهای این نهاد باید براساس برنامه های تعیین شده انجام و از هر گونه موازی کاری جلوگیری شود .

 

محمد مهدی ضیاءالدینی یکی از اهداف مدیریت شهری را ارتقاء سطح رفاه شهروندان عنوان کرد و گفت:ارائه آموزش های شهروندی و ترویج برنامه های فرهنگی در خصوص تولید ،کاهش و زمان جمع آوری زباله ها در برنامه های این حوزه قرار دارد .

 

وی در ادامه خواستار رسیدگی به مشکلات ارامستان،ادامه لایروبی جوی ها،ساماندهی نیروها و استفاده حداکثری از ظرفیتهای آنها،برنامه ریزی برای خدمت رسانی به همه نقاط شهر را خواستار شد و گفت: یکی از مهمترین مباحث این معاونت برنامه ریزی برای کاهش تولید زباله از سوئی شهروندان می باشد .

 

سرپرست معاونت خدمات شهری خواستار تفکیک زباله از مبداء توسط شهروندان شد و با اعلام اینکه تفکیک از مبدا بهترین راه برای کاهش هزینه و زمان بازیافت زباله است گفت: با کاهش تولید زباله، هزینه هنگفت جمع آوری پسماند های شهری ، میتواند صرف توسعه شهرشود .

 

وی استفاده بی رویه از محصولات پلاستیکی را از دیگر دلایل افزایش زباله عنوان کرد و افزود: سعی داریم با آموزشهای شهروندی کیسه های پارچه ای را جایگزین این کیسه ها نمائیم .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211