جمعه, 7 آذر 1399          

عنوان : مهندس مهدلو شهردار زرند خبر داد: سالانه بین 50تا 70كیلومتر از جوی های سطح شهر لایروبی می شوند.
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ 
ساعت : ۹:۱۷:۲۲

محمد رضا مهدلو شهردار زرند در حاشیه بازدید از تعدادی از معابر و عملیات لایروبی جوی های سطح شهر  با بیان اینکه پاکسازی و لایروبی انهار و کانالهای آب سطح شهر از فعالیت های مداوم شهرداری است که با توجه به آغاز فصل بارش ، این عملیات به صورت جدی تر در حال انجام می باشد، گفت: یکی از اهداف ما از اجرای این طرح پاکیزگی شهر و پیشگیری از آب گرفتگی معابر می باشد .

منتخب شورای شهر زرند وی با اعلام اینکه سالانه شهرداری بین 50تا 70کیلومتر از جوی های سطح شهر را لایروبی می کند گفت:خوشبختانه با اجرای این طرح شاهد کاهش آبگرفتگی در سطح معابر و نقاط آبگیر شهر بوده ایم .

وی تصریح کرد:با توجه به در پیش بودن بارش های فصلی تمام نیروهای حوزه معاونت خدمات شهری و اجرایی با حفظ آمادگی کامل بر لایروبی و پاکسازی مستمر کانال ها و مسیل ها و نیز لایروبی نقاط آبگیر و حساس سطح شهر اقدام می کنند.

شهردار زرند  بر لزوم مشارکت شهروندان در طرح های پاکسازی اشاره و افزود: رها سازی زباله های شهری مهمترین علت آبگرفتگی انهار سرپوشیده و روباز است که مشارکت شهروندان در این خصوص با عدم تخلیه زباله و نخاله های ساختمانی از بروز آب گرفتگی به ویژه در فصل بارندگی بسیار موثر است.

شهردار زرند اظهار امیدواری کرد در سال جاری شاهد کاهش آبگرفتگی معابر باشیم .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211