يکشنبه, 5 بهمن 1399          

عنوان : توسعه شبكه آبیاری بلوار ایت الله خامنه ای با اعتبار یك میلیارد ریال در دستور كار سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری قرار دارد .
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ 
ساعت : ۷:۴۵:۹

مهندس احمد عبدالله زاده رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری از ادامه عملیات لوله گذاری کمربند سبز بلوار ایت الله خامنه ای خبر داد و گفت: به منظور نگهداری استفاده هرچه بهتر شهروندان از فضاهای سبز و همچنین بهینه سازی مصرف آب، عملیات لوله گذاری شبکه آبیاری این بلوار در دستور کار سازمان سیما،منظر قرار گرفته است .

رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری زرند افزود:عملیات لوله کشی فضای سبز این بلوار به طول 700متر مربع و با هدف حفظ و توسعه فضای سبز سطح شهر و تامین آب پایدار این فضاها در حال انجام می باشد .

وی با اعلام اینکه اینکه فضای سبز مناسب در شهرها، علاوه بر سلامت جسمانی موجب آرامش روان و بالا رفتن کیفیت زندگی شهروندان خواهد شد گفت:اجرای این طرح با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد ریال به انجام خواهد رسید .

عبدالله زاده افزود:امیدواریم با اجرای این طرح شاهد افزایش سرانه فضای سبز و توسعه این مکانها باشیمبازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211