جمعه, 30 مهر 1400          

عنوان : جمع آوری نخاله های ساختمانی شهرك امام
تاريخ :
 ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ 
ساعت : ۷:۳۱:۴۳

در راستای پاکسازی و جمع آوری نخاله ها و پسماندهای ساختمانی و عمرانی در فضاهای شهری و مناطق مسکونی و نیز به منظور حفظ بهداشت و زیباسازی منظر شهری، عملیات پاکسازی نخاله های شهرک امام به انجام رسید .

 جواد مهدوی مسئول واحد نقلیه و خدمات موتوری شهرداری زرند از برگیری بیش از 50کامیون نخاله ساختمانی از محل مسجد و سطح شهرک امام خبر داد و تصریح کرد: امروزه مشکل نخاله‌ های ساختمانی و تخلیه غیرقانونی این نخاله‌ از سوی برخی شهروندان به یکی از اصلی ترین معضلات شهرداری و شهر تبدیل شده است .

جواد مهدوی با اعلام اینکه اجرای طرح  نظم بصری و بهداشت محیطی را برای شهروندان بهمراه خواهد داشت گفت: مشارکت شهروندان در این خصوص می تواند کمک موثری به شهروندان و فضای پیرامون شهر نماید .

 مسئول واحد نقلیه و خدمات موتوری در پایان از عملیات پاکسازی و زیبا سازی حاشیه جاده کمربندی شهر خبر داد و گفت:شهروندان عزیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلیه نخاله و پسماندهای شهری در مناطق مسکونی و حاشیه جاده  مراتب را با شماره 137 یا 33422775 مرکز پیام شهرداری اطلاع رسانی نمایند .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211