پنج‌شنبه, 29 مهر 1400          

عنوان : ادامه روند آماده سازی تیم های فوتبال باشگاه شهرداری زرند با انجام بازی های تداركاتی و محك خوردن بازیكنان
تاريخ :
 ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ 
ساعت : ۷:۴۶:۲۸

طی روزهای گذشته تیم های فوتبال پایه ای و بزرگسالان شهرداری زرند در ادامه برنامه های امادگی خود ۵بازی تدارکاتی با تیمهای مطرح استان  برگزار کرده که یک برد یک تساوی و سه شکست حاصل این مسابقات بود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند در این دیدارها تیم فوتبال  زیر ۱۶سال شهرداری که مربیگری آن بر عهده آقای مصطفی ظفرمند می باشد  به دیدار میزبان خود تیم فوتبال زیر ۱۵سال مس کرمان با مربیگری آقای یاشا خلیلی  رفت و با نتیجه سه بریک مغلوب این تیم شد این دیدار به میزبانی باشگاه مس کرمان در مجموعه هفت باغ برگزار گردید.

 در یکی دیگر از این  دیدارها  در شهرستان سیرجان به میزبانی باشگاه گل گهربرگزار شد تیم زیر ۱۷سال شهرداری با مربیگری آقای مجید صادقی با تیم زیر ۱۵سال گل کهر سیرجان با مربیگری آقای محسن محمودآبادی رفت که موفق شد با نتیجه دو بر صفر به پیروزی دست پیدا کند.

 تیم تازه راه اندازی  شده بزرگسلان شهرداری نیز جهت شناخت نفرات  وارزیابی بازیکنان خود  با تیمهای امید مس کرمان با مربیگری آقای حمید حسینخانی به تساوی بدون گل رسید در دیگر دیدار با  مس نوین با مربیگری آقای محمدرضا عسکری با نتیجه پنج بر صفر مغلوب و در دیدار با  امید مس رفسنجان با مربیگری آقای محمد کریمی با نتیجه یک بر صفر بازی را واگذار کرد.

 مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری زرند در ادامه ضمن قدردانی از حمایتهای مهندس مهدلو شهردار سابق در راه اندازی مجدد باشگاه و همچنین مهندس  منصوری سرپرست شهرداری زرند یکی از اهداف برگزاری چنین مسابقاتی را محک جدی بازیکنان دانست وافزود:با توجه به اینکه بدلیل بیماری کرونا بازیکنان مدت زیادی درگیر مسابقه نبوده و این عامل باعث عدم امادگی بعضی از بازیکن می باشد برگزاری  بازیهای تدارکاتی با تیمهای مطرح استانی حاضر در لیگهای مطرح کشور  می تواند کمک موثری به پیشرفت و بالابردن توان بدنی و فنی بازیکنان بکند .

 حمید سیستانی زاده در ادامه افزود: بعداز  چندین سال  که رده سنی بزرگسالان را مجددا  راه اندازی کرده ایم و تعدادی بازیکنان از شرایط سنی امید برخوردار هستند خوشبختانه از زمان برگزاری چنین دیدارهای دوستانه شاهد پیشرفتهای خوبی در بین این  بازیکنان بوده ایم .

 سیستانی زاده افزود:در حال حاضر هدف ما هماهنگی بیشتر ، بالابردن توان بدنی و فنی  و همچنین بالابردن اعتماد بنفس بازیکنان می باشد

 وی از برگزاری بازیهای تدارکاتی با دیگر تیمهای مطرح استانی  و کشوری طی هفته های آتی خبر داد وگفت: دوست داریم در شهرستان میزبان چنین تیمهای باشیم اما به دلیل محدودیت و همچنین آماده نشدن  زمین چمن اختصاصی باشگاه شهرداری برای برگزاری باید به خارج از شهرستان سفر کنیم .

 وی در پایان خاطر نشان کرد در ادامه برگزاری دیدارهای تدارکاتی  روز سه شنبه ۱۴۰۰/۷/۲۰در شهرستان زرند میزبان تیم آرتین خراسان هستیمبازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211