پنج‌شنبه, 29 مهر 1400          

عنوان : سرپرست شهرداری زرند خبر داد :تولید 100درصدی قطعات بتنی و بی نیازی شهرداری از خرید این محصولات
تاريخ :
 ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ 
ساعت : ۷:۵:۳۰

محمد منصوری سرپرست شهرداری زرند بهمراه معاون فنی و عمرانی صبح امروز از کارگاه قطعات بتنی شهرداری بازدید کرد .

 سرپرست شهرداری زرندبا بیان اینکه راه‌اندازی این واحد تولیدی در راستای تامین نیاز شهرداری به انواع قطعات بتنی  توانسته است هزینه های شهرداری در زمینه خرید ،حمل و... را از لیست هزینه های حذف نماید گفت:کارگاه قطعات بتنی شهرداری از ابتدای سال جاری بیش از 40هزار انواع قطعات بتنی را تولید کرده است .

محمد منصوری با اعلام اینکه این کارگاه نیاز پروژه‌های عمرانی این شهرداری را در جدول گذاری، احداث کانال و جوی جهت جمع آوری و هدایت آب‌های سطحی و نیز احداث بلوار و فضاهای سبز مختلف در سطح شهر تأمین کرده است افزود:درحال حاضرشهرداری به راحتی می تواند تمام نیازهای بتنی خود در کارهای عمرانی شهر را از این محل تامین کند و دیگر نیازی نیست که از شهرهای و حتی استان های همجور مایحتاج بتنی خود را با قیمت بالا خریداری کنیم.

 وی از مصرف بیش از 690تن انواع شن شکسته،ماسه و نخودی در تولید قطعات خبرداد وافزود:از ابتدای سال جاری در این کارگاه بیش از11789 جدول ،5934عدد بلوک،7164عدد موزائیک ،1325عدد دال و100عدد زوک تولید و در فعالیتهای عمرانی شهرداری مصرف شده است .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211