جمعه, 12 آذر 1400          

عنوان : حجت الاسلام شجاعی امام جمعه زرند در دیدار با سرپرست شهرداری و اعضای شورای شهر :ستاد نماز جمعه حلقه اتصال مردم و مسئولین شهرستان خواهد شد .
تاريخ :
 ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ 
ساعت : ۷:۴۸:۷

محمد منصوری سرپرست شهرداری زرند بهمراه حاج عباس ایرانمنش رئیس و اعضای شورای شهر ضمن دیدار با حجت الاسلام شجاعی انتصاب ایشان را به امام جمعه شهرستان زرند تبریک گفتند .

 حاج عباس ایرانمنش رئیس شورای شهر زرند در این دیدار ضمن تاکید بر عزم جدی شورا و مجموعه شهرداری به خدمت رسانی صادقانه و شبانه روزی به شهروندان و تلاش برای تحقق اهداف توسعه شهر زرند و جلب رضایتمندی حداکثری شهروندان،گفت: یکی از اهداف مهم شهرداری و شورای شهر اصلاح مسائل شهر در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و عمرانی و نارسایی‌های موجود می باشد .

 رئیس شورای شهر زرندتصریح کرد: امام جمعه بعنوان نماینده ولی فقیه و پدر معنوی شهر جایگاه والایی دارند که با توجه به نصایح دلسوزانه و آگاهی که به مردم و مسئولان می دهدمی تواند نقش مهمی در حل معضلات و مشکلات شهر ایفا نماید.

عباس ایرانمنش ضمن ابراز خرسندی از انتخاب فردی جوان ،مومن و انقلابی به عنوان امام جمعه زرند گفت: نماز جمعه یک قرار گاه فرهنگی و هنری می باشد و همه ما وظیفه داریم در راستای ارتقاء این جایگاه تلاش نمائیم.

 محمد منصوری سرپرست شهرداری زرند با اعلام اینکه شهرداریها تنها نهادهایی هستند که تمام افراد یک جامعه از زمان تولد تا مرگ با آن در ارتباط می باشند گفت: هدف اصلی مجموعه شهرداری خدمت رسانی مستمر و قانونی و جلب رضایت شهروندان می باشد.

سرپرست شهرداری زرند ارتباط تنگاتنگ شهرداری با دفتر امام جمعه و سایرنهادها و ارگان ها را بسیار خوب توصیف و افزود: اگر همکاری و همراهی ادارات ونهادها بایکدیگر وجود نداشته باشد فعالیتهاو خدمت رسانی به شهروندان با مشکل مواجه خواهد شد و به نوعی دچار نقص می باشد .

 محمد منصوری به فعالیتهای انجام شده شهرداری اشاره و با اعلام اینکه در طی چند سال گذشته خدمات خوبی در این نهاد به انجام رسیده است گفت: شهر زرند از زمان ورود فاضلاب شهری دچار مشکلات و نواقصی شده است و رفع این نواقص مستلزم یک برنامه ریزی اصولی و هدفمند می باشد .

وی اظهار امیدواری کرد با ورود امام جمعه جدید شاهد تحولات و برنامه ریزی های مختلفی در زمینه فرهنگی ،هنری ،اقتصادی و ... در سطح شهرستان باشیم .

حجت الاسلام شجاعی نیز در این دیدار صمیمانه با قدردانی از تلاش ها و زحمات شبانه روزی  مجموعه شهرداری و شورای شهر زرندگفت:خدمت به مردم شهرستان زرندکه همواره با انقلاب همراه بودند لذت بخش خواهد بود توفیق برای خدمت را باید قدر بدانیم .

 امام جمعه شهرستان زرند همدلی،هماهنگی و تلاش بیشترمسئولان و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان، را تنها راه خدمت صادقانه  به شهروندان عنوان کرد و افزود: مدیران و مسئولین دستگاههای مختلف نباید از خدمت به مردم خسته شوند

حجت الاسلام شجاعی ،ستاد نماز جمعه را حلقه اتصال مردم و مسئولین شهرستان عنوان کرد و افزود: نگاه ما حمایت از مجموعه شهرداری برای پیشبرد هرچه بهتر برنامه‌ها در خدمات‌رسانی مناسب به شهروندان است. 

 وی در پایان خواستار شنیدن بهتر دغدغه ها و مشکلات شهروندان شد و اظهار امیدواری کرد با تلاش و همکاری همه مدیران شهرستان در آینده ای نزدیک شاهد افتتاح و بهره برداری مصلی شهر زرند باشیم . بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211