چهارشنبه, 15 تير 1401          

عنوان : دو انتصاب جدید در شهرداری زرند
زير عنوان : طی حکمی از سوی مهندس علی ضیاءالدینی شهردار زرند : مهندس محمد رضا جعفری به عنوان رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز،سجاد منصوری به عنوان مسئول دفتر طراحی و برنامه ریزی شهری شهرداری منصوب شدند .
تاريخ :
 ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ 
ساعت : ۷:۱۰:۱۷

مهندس علی ضیاءالدینی شهردار زرند در این نشست یکی از دغدغه های خود در شهرداری زرند استفاده از مدیرانی از خود بدنه شهرداری و شایسته و لایق دانست وگفت: عقیده داریم کسانی که از دل مجموعه شهرداری انتخاب می شوند دلسوزتر و با تجربه تر از سایر افراد می باشند .

شهردار زرند با اعلام اینکه انتخاب مهندس جعفری به عنوان رئیس سازمان سیما،منظر با تکیه بر سوابق کاری ایشان انجام گرفته است گفت: فضای سبز یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین سازمانهای شهرداری می باشد که در همه زمینه ها با شور و نشاط شهروندان سرو کار دارد .

مهندس ضیاءالدینی تعامل و همکاری در سایه رفاقت را تنها راه پیشرفت و شکوفایی هر سازمانی عنوان و تصریح کرد: جلب مشارکت عموم شهروندان در توسعه و نگهداری فضای سبز ،ایجاد پارک‌های و بوستانهای محله ای، توسعه فضای سبز، جلوگیری از تغییر کاربری‌های فضاهای سبز،برنامه ریزی جهت استفاده از همه امکانات و تجهیزات در راستای ارتقاء فضای سبز، توسعه شبکه آبیاری،بهینه سازی مدیریت آب مصرفی فضای سبز را از مهمترین درخواستهای شهرداری عنوان کرد .

شهردار زرند در ادامه راه اندازی دفتر طراحی شهری را یکی دیگر از اهداف این نهاد دانست وافزود:نهادینه کردن اصول طراحی محیطی و معماری ،استفاده از ظرفیت های موجود در شهرستان و خلاقیت در تمامی طرح های عمرانی و خدمات را از وظایف این دفتر عنوان کرد .

وی با اعلام اینکه این دفتر می تواند نقطه عطفی در فعالیتهای شهرداری باشداظهار امیدواری کرد از این پس شاهد اجرای تمامی برنامه ریزی ها و فعالیتهای اصولی در این نهاد باشیم .

شایان ذکر است شهردار زرند در ادامه این مراسم از زحمات و خدمات مهندس جواد اسلامی که بیش از 4ماه سرپرستی سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری را برعهد داشتند با اهداء لوح و هدایایی قدردانی کرد .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211