يکشنبه, 13 آذر 1401          

عنوان : طی احكام جداگانه ای از سوی مهندس علی ضیاءالدینی دبیر كمیسیون ماده 77 شهرداری،مسئول تداركات و پشتیبانی و مدیر تاكسی رانی شهرداری زرند معرفی شدند.
تاريخ :
 ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ 
ساعت : ۱۳:۲۴:۳۳
    /  4

مهندس ضیاءالدینی شهردار زرند در جلسه شورای اداری شهرداری طی احکامی جداگانه تعدادی از مدیران شهرداری را منصوب کرد.

مهندس ضیاءالدینی شهردار زرنددرابتدای این نشست،برنامه ریزی،سازماندهی،فرماندهی،کنترل وهماهنگی را از مهمترین عملکردهای مدیریتی دانست و تصریح کرد: مدیران شهرداری باید برای خود هدف و برنامه ریزی داشته باشند تا به سمت مسیر مشخصی که برای خود تعریف کرده اند حرکت نمایند .

شهردار زرند با اعلام اینکه مدیران بایدمیل و رغبت و انگیزه و علاقه،را در کارگران خود افزایش دهند گفت: انگیزه دادن و افزایش انگیزه در بین نیروهای شهرداری می تواند به پیشبرداهداف تعیین شده شهرداری کمک نماید .

مهندس ضیاءالدینی در ادامه با اعلام اینکه همه ما در شهرداری نیتی غیر از خدمت به مردم نداشته و نخواهیم داشت گفت: جابجایی و ارتقای مدیران در مجموعه مدیریت شهری، موجب توسعه سازمان می‌شود .

شهردار زرند با اعلام اینکه مدیران شهرداری باید همواره از بالاترین سطح عزم و اراده در مسیر خدمت به شهروندان برخوردار باشند گفت:نیروهای شهرداری افرادی کاربلد توانمند و خستگی ناپذیر هستند که تنها خدمت به شهروندان در راس برنامه های آنها قرار دارد .

شایان ذکر است در ادامه این نشست حمید سیستانی زاده به عنوان دبیر کمیسیون ماده 77،عبدالله ضیاءالدینی به عنوان مسئول تدارکات و پشتیبانی و سید مرتضی جعفری به عنوان مسئول تاکسی رانی شهرداری معرفی و احکام آنها اهداء شد .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211