رو عنوان : PreTitle
عنوان : با صرف اعتباری بالغ بر 4میلیارد ریال خرید دو دستگاه جاروب خیابانی به انجام رسید.
زير عنوان : SubTitle
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ 
ساعت : ۱۰:۴۵:۲۴
    /  4

شهرداري زرند در ارتباط با مکانيزه کردن فعاليت هاي خدماتي خود علاوه بر دگرگون کردن چهره شهر سعی دارد با جایگزین کردن خودروهای مکانیزه باعث افزایش بهره وري و صرفه اقتصادي شود که در این خصوص شهرداری زرند با خرید یک دستگاه خودروی جاروب خیابانی و تجهیز یک خودروی دیگر گامهای خوبی را در این زمینه برداشته است .

مهندس مهدلو شهردار زرند با اشاره به تلاش روزافزون شهرداري در راستاي تأمين پاكيزگی  و زيبايي بيش از پيش شهر به استفاده از امكانات مدرن روز اشاره كرد و افزود: : این جاروب خیابانی برای شستشوی معابر و جمع آوری زباله از خیابان ها استفاده می شود و همچنین قادر به پاکسازی جداول می باشد.

وی با اعلام اینکه برای خرید و تجهیز این دو خودرو بیش از 400میلیون تومان هزینه شده است گفت:خودروهای مذکور می توانند در ساعت بین 4 تا 5هزار متر مربع از فضاهای شهر را پاکسازی نمایند که این مقدار معادل فعالیت بیش از 40کارگر می باشد.

مهندس محمد رضا مهدلو از ویژگی های خوب این خودروها را قدرت مکش بالای دستگاههای مکنده و آب بندی مخزن آنها اعلام کرد و افزود: این خودروها همچنین به دستگاه پمپ آب كه نازلي كه درآن تعبيه شده مجهز شده می باشند و می تواند برای شستشوی معابر و جداول خیابانها از آنها استفاده نمائیم .

منتخب شورای شهر زرند افزایش سرعت عملیات ،افزایش ضریب ایمنی و بهداشت،افزایش زیبایی مناظر عمومی،کاهش نیروی انسانی حداقل به میزان ۵۰% نسبت به شیوه سنتی ،صرفه جویی در زمان را از مهمترین دلایل اجرای این طرح دانست و گفت:این امر علاوه بر  صرفه جویی در هزینه و بازگشت سرمایه منجر به افزایش رضایت شهروندان نیز کمک خواهد کرد.