رو عنوان : PreTitle
عنوان : مهندس مهدلو شهردار زرند در نشست شورای شهر با مهندسین و معاونین شهرداری : بیش از 70درصد از مصوبات شهرداری از شورای شهر زرند در خصوص پرداخت مطالبات سالهای قبل می باشد
زير عنوان : مهندس رحمانی رئیس شورای شهر زرند: هدف شورای شهر و شهرداری کاهش فاصله بوجود آمده با جامعه مهندسین می باشد و سعی داریم در همه زمینه های پژوهشی و عمرانی از این عزیزان مشاوره بگیریم .
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ 
ساعت : ۹:۲۲:۱۷
    /  3

مهندس مهدلو شهردار زرند در نشست شورای شهر با مهندسین و معاونین شهرداری : بیش از 70درصد از مصوبات شهرداری از شورای شهر زرند در خصوص پرداخت مطالبات سالهای قبل می باشد

شهردار زرند: از ابتدای سال جاری بیش از 6000کامیون شن ریزی در معابر خاکی شهر به انجام رسیده که این امر تماماً توسط خود ماشین آلات شهرداری انجام گرفته است .

مهندس رحمانی رئیس شورای شهر زرند: هدف شورای شهر و شهرداری کاهش فاصله بوجود آمده با جامعه مهندسین می باشد و سعی داریم در همه زمینه های پژوهشی و عمرانی از این عزیزان مشاوره بگیریم .

نشست هم اندیشی رئیس و اعضاء شورای شهر با مهندسن شهرستان ، شهردار و معاونین ایشان در محل شورای شهر زرند برگزار و در خصوص مسائل مختلف بحث و تبادل نظر شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس رحمانی رئیس شورای شهر زرند در این نشست هدف از برگزاری این نشست با حضور مهندسن نخبه شهرستان را استفاده از نظرات کارشناسانه آنها دانست و گفت:هدف شورای شهر و شهرداری کاهش فاصله بوجود آمده با جامعه مهندسین می باشد و سعی داریم در همه زمینه های پژوهشی و عمرانی از این عزیزان مشاوره بگیریم .

رئیس شورای شهر زرند به شهر صنعتی زرند اشاره وتصریح کرد: زرند از قدمت بالائی در همه زمینه ها برخوردار می باشد و در حال حاضر به عنوان یک شهر صنعتی در کشور شناخته می شود و هدف شورای شهر زرند استفاده از همه ظرفیتهای بالقوه برای آبادانی بیشتر این شهر می باشد .

وی با اعلام اینکه در طی سال گذشته و با تلاش مهندس مهدلو شهردار و نیروهای شهرداری بودجه این نهاد محقق شده است گفت:در طی سالهای گذشته متاسفانه انحرافات بودجه در شهرداری زیاد بوده است و ما سعی داریم با برنامه ریزی های لازم در این خصوص گامهای اساسی برداریم.

وی حرکت در مسیر بودجه را خواستار شد و افزود:امیدواریم مهندسین و صاحبان نظر در خصوص فعالیتهای این نهاد همراه و همیار مجموعه شهرداری وشورای شهر باشند .

مهندس مهدلو شهردار زرند نیز در این نشست استفاده از نظرات کارشناسان و بررسی همه جانبه طرح های پیشنهادی را در فعالیتهای عمرانی شهرداری ضروری دانست و گفت:خوشبختانه نیروهای کاردان،جوان و با تجربه در مجموعه شهرداری وجود دارد که می توانند در بسیاری از مواقع فعالیتهای خوبی را برای شهر تعریف و اجرائی نمایند .

مهندس مهدلو شهردار زرند به پروژه جدول گذاری کمربندی غربی زرند اشاره کرد و گفت: طرح این کمربندی از 5 سال پیش توسط ادارات ذیربط آماده شده بودکه متاسفانه با وجود مشکلات فراوان تنها آسفالت بخشی از آن به انجام رسیده است و شهرداری نیز با درخواست فرماندار اقدام به اجرای جدول گذاری این کمربندی نموده است .

وی با اعلام این موضوع که هیچگاه خود را مانند پیمانکار پروژه ای ندانسته و سعی داشتیم به هر طریق ممکن تا ابتدای مهر ماه این پروژه را به بهره برداری رسانیم ،افزود:در طول اجرای این پروژه مشکلات زیادی سر راه شهرداری قرار داشت ولی  این نهاد بر حسب وظیفه ذاتی خود که آرامش و آسایش شهروندان می باشد به جدول گذاری و اجرای فعالیتهای عمرانی ادامه داد و ظرف چند روز آینده شاهد پایان این عملیات خواهیم بود .

وی افزود: شهرداری در حیطه وظایف خود و بر اساس طرح تفضیلی و حریم شهر اقدام به جدول گذاری و ساخت این راه خواهد کرد .

منتخب شورای شهر زرند در خصوص اولویت بندی در پروژها سخن گفت و اظهار داشت:بیش از 70درصد از مصوبات شهرداری از شورای شهر زرند در خصوص پرداخت مطالبات سالهای قبل می باشد و ما از زمان ورود به شهرداری به دنبال هموار کردن مسیر گذشته می باشم .

وی گفت: در سال گذشته نزدیک به 20درصد از بودجه دولتی مصوب و تملک های دارائی و ... به شهرداری محقق شد که شهرداری با استفاده از این مبالغ و اعتبارات خود بالغ بر 13میلیارد تومان آسفالت در سطح شهر زرند پخش نموده است .

مهندس محمد رضا مهدلو به اماد سازی بیش از 250هزار متر مربع از معابر شهر زرند اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال جاری بیش از 6000کامیون شن ریزی در معابر خاکی شهر به انجام رسیده که این امر تماماً توسط خود ماشین آلات شهرداری انجام گرفته است .

وی ضمن قدردانی از تلاشهای نیروهای شهرداری در به ثمر نشستن بودجه سال گذشته شهرداری زرند گفت:باید نگاه دولتی شهروندان از شهرداری برداشته شود و شهروندان بدانند که با پرداخت های عوارض آنهاست که شهر رنگ و بوی جدیدی به خود می گیرد.

شایان ذکر است در ادامه مهندس مهدلو شهردار زرند به شرایط مالی کارگران شهرداری ،تحقق بودجه در سال 98،استفاده از قانون های بازدارند در تخلفات ساختمانی ،رفع مشکل زمینهای روبروی بهشت زهرا،تسطیح و زیبا سازی نخاله های ورودی های شهر ، ساخت و سازهای غیر اصولی شهرو... اشاره و خواستار ارائه نظرات کارشناسان در این موارد شد .

شایان ذکر است در ادامه این نشست مهندس نورالدینی رئیس اداره راه و شهرسازی ،مهندس ترابی  بخشدار یزدانشهر ،مهندس نورالدینی معاون فرماندار زرند ،مهندس افضلی رئیس سازمان نظام مهندسی زرند و مهندس امیری نماینده اداره راهداری  نیز به ارائه نظرات و دیدگاههای خود در خصوص مسائل شهری پرداختند .