رو عنوان : PreTitle
عنوان : مهندس مهدلو شهردار زرند در نشست هم اندیشی رفع مشكلات فاضلاب شهری :اجرای پروژه فاضلاب شهری اولویت اصلی شهر زرند می باشد
زير عنوان : SubTitle
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ 
ساعت : ۹:۳۲:۵۰

طی نشستی با حضور مدیران ادارات آب و فاضلاب شهری ،گاز ،مخابرات ،برق و پیمانکاران اجرای طرح فاضلاب شهری ،مسائل و مشکلات این بخش بررسی و در خصوص آنها تصمیم گیری شد .


منتخب شورای شهر زرند در این نشست با اعلام اینکه هدف از برگزاری این نشست را هم اندیشی پیرامون مسائل و مشکلات فاضلاب شهر زرند و ارائه راه حل برای حل این مشکلات عنوان کرد و گفت : یکی از برنامه ها و مسائل اصلی شهرداری حل مشكلات ريشه اي مردمی باشد که در این خصوص شهرداری زرند آمادگی دارد با تعامل و همكاري همه جانبه با  ارگانهاي مختلف این مشکلات را برطرف نماید .


محمد رضا مهدلو شهردار زرند اجرای طرح فاضلاب شهری در شهر صنعتی زرند از ضرورتهای انکار ناپذیرعنوان کرد و افزود:اجرای طرح فاضلاب شهری می تواند باعث ارتقاء سطح بهداشت سطح شهر ،جلوگیری از شیوع بیماری ها، کاهش هزینه های درمانی و بهداشتی و کاهش کاهش آلودگی سفره های زیر زمینی شود .


شهردار زرند تسریع در روند اجرای این پروژه را به عنوان یک اولویت برای ادارات دانست و افزود:تنها درخواست ما از نهادهای شهرستان همکاری در اجرای سریع این طرح و رفع مشکلات شهروندان می باشد .


شایان ذکر است در ادامه این نشست در خصوص رفع سریع مشکلات این طرح تصمیم گیری و مهندس خسروی مدیر پروژه فاضلاب شهری به ارائه گزارشی از فعالیتهای این طرح پرداخت.