رو عنوان : PreTitle
عنوان : مهدی بلوچ اربابی به عنوان معاون توسعه و مدیریت منابع شهرداری معرفی شد
زير عنوان : SubTitle
تاريخ :
 ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ 
ساعت : ۱۳:۲۶:۱۳
    /  2

طی آئینی با حضور مهندس ضیاءالدینی شهردار،حاج عباس ایرانمنش رئیس شورای شهر و مدیران ومعاونین شهرداری از خدمات سی ساله مهندس محمد منصوری تجلیل و مهدی بلوچ اربابی به عنوان معاون توسعه و مدیریت منابع شهرداری زرند معرفی شد

مهندس علی ضیاءالدینی شهردار زرند در ابتدای این نشست ضمن قدردانی از زحمات مدیران و مسئولین شهرداری با اعلام اینکه نیروهای دلسوز و خدوم که صادقانه و خالصانه کار میکنند جوهره ی اصلی یک سازمان می باشند گفت: استفاده از قابلیت ها و توان همه همکاران در امور اجرایی از برنامه های مدیریت شهری می باشد .

شهردار زرندبا اعلام اینکه جایگاه معاونت توسعه و مدیریت منابع در نهادی همچون شهرداری بسیار مهم و منحصر به فرد می باشد گفت: این معاونت باید با ابتکارات جدید ، همدلی و همکاری تنگاتنگ با بقیه بخشهای شهرداری در ارائه خدمات به شهروندان زرندی گامهای مطلوبتری بردارد .

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی مهندس منصوری در طی دوران تصدی، شیوه و عملکرد وی را مثبت ارزیابی و برای مهدی بلوچ اربابی آرزوی موفقیت کرد.

حاج عباس ایرانمنش نیز در این نشست از خدمات مهندس منصوری تجلیل و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی شهرستان زرند و تبریک هفته بسیج گفت:شورای دوره ششم با عهدی که با مردم در جهت رفع مشکلات و توجه به نقاط کم تر برخوردار بسته اند پایبند هستند .

رئیس شورای شهر زرند با اعلام اینکه در طی سنوات گذشته شاهد مشکلات متعددی در مجموعه شهرداری بوده ایم که این مشکلات با همدلی و همراهی مدیران رفع شده است،گفت:خوشحالیم که امروز شهرداری با افتخار در حال خدمت رسانی به شهروندان می باشد .

وی خواهان حفظ عزت بیشتر نیروهای شهرداری و تکریم شهروندان شد و تصریح کرد:ما باید امانت نگه دار اموال شهروندان و شهرداری باشیم

رئیس شورای شهر زرند درپایان افزود:امیدواریم بتوانیم با وفاق و همدلی و همچنین تلاش و برنامه ریزی لازم ، اقدامات اساسی را جهت رفع مشکلات و رضایتمندی شهروندان برداریم .

شایان ذکر است درادامه این نشست حکم مهدی بلوچ اربابی به ایشان اهداء و از خدمات محمد منصوری قدردانی و تجلیل شد .