رو عنوان : PreTitle
عنوان : شهردار زرند از خرید یك دستگاه بالابر ۱۲ متری خبر داد
زير عنوان : SubTitle
تاريخ :
 ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ 
ساعت : ۶:۱۱:۵۱
*#جلب_رضایت_شهروندان_تنها_هدف_مديريت_شهری_زرند 
 
🌟على #ضياء_الديني_شهردار_زرند از خرید یک دستگاه خودروی #بالابر۱۲ متری و تعمیر و نوسازی یک #ست_هیدرولیک امداد و نجات در راستای تجهیز ناوگان سازمان آتش‌نشانی شهرداری زرند خبر* داد.


💫به گزارش#روابط_عمومی مدیریت شهری زرند مهندس #على_ضياءالديني_شهردار_زرند در تشریح این خبر گفت: تجهیزات آتش‌نشانی یکی از مهم‌ترین و حیاتی‌ترین ادوات ایمنی در هر محيطي می‌باشند و وجود این تجهیزات نیز موجب آرامش روانی در سطح جامعه می‌شود. 

وی افزود اگر در زمان وقوع حوادث مختلف از تجهیزات استاندارد و به‌روز استفاده کنیم، می‌توانیم خسارات جانی و مالی ناشی از حوادث را به حداقل برسانیم.

#منتخب_شورای_شهر زرنداظهار داشت در همین راستا، با پیگیری‌های انجام شده و حمایت ریاست و اعضای محترم شورای شهر که همیشه حامی و پشتوانه ای محکم برای شهرداری و بنده به عنوان شهردار در همه زمینه‌ها ها بوده اند یک دستگاه خودروی بالابر با ارتفاع ۱۲متری برای عملیات امداد و نجات خریداری شد.

#سکاندار_شهرداری_زرند با اعلام اینکه تجهیزات اطفای حریق و امداد و نجات به دلیل حجم بالای کار از استهلاک بالایی برخوردار می باشند گفت:همزمان با خرید این بالابر، یک دستگاه ست هیدرولیک شامل (کاتر، فک، جک، دربازکن ها و...) که از مدتها قبل به دلیل نقص فنی دچار مشکل و غیر قابل استفاده شده بود با بهسازی و تعمیر اساسی وارد چرخه خدمت رسانی به شهروندان شد که در مواقع پرس شدن سقف یا قفل شدن درب‌های خودرو درتصادفات جاده ای می‌تواند به #آتش_نشانان ،برای ورود به داخل کابین و رهاسازی مصدومین کمک شایان و موثری نماید . 

✨ *گفتنی است برای خرید و تجهیز این بالابر خودرویی، حدود ۲۲ میلیارد ریال و تعمیر ست هیدرولیک ۲ میلیارد ریال جمعاً ۲۴ میلیارد ریال هزینه صرف شده است.
*