پنج‌شنبه, 7 اسفند 1399          

عنوان : شهردار زرنداز نظارت بیشتر واحد پلیس ساختمان شهرداری بر ساخت و سازهای شهری در فصل زمستان خبر داد .
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ 
ساعت : ۱۰:۹:۴۶

نشست هفتگی مهندس مهدلو شهردار زرند با معاونین و مدیران شهرداری برگزار شد .

مهندس محمد رضامهدلو در این نشست ضمن تبریک هفتم مهرماه روز ایمنی و اتش نشانی خواستار پیش بینی های لازم مدیریت بحران برای فصل زمستان شد و اظهار داشت:شهرداری ها تنها نهادهائی هستند که در زمان بحران همواره نقش موثری را برای شهروندان ایفا می کنند .

مهندس مهدلو شهردار زرندضرورت آماده باش نیروهای شهرداری را برای مقابله با بحران خواستار شدو گفت:شناسائی نقاط حادثه خیز،ایجاد منهولهای هدایت آبهای سطحی ،آماده سازی کلیه تجهیزات ستاد بحران،خرید لوازم مورد نیاز و... از جمله برنامه هائیست که به دنبال اجرائی کردن انها قبل از فصل زمستان می باشم.

وی با اعلام اینکه تمامی نقاط آبگیر در سطح شهر مشخص شده اند گفت: در بسیاری از نقاط آبگیر سعی داریم با ایجاد منهول های هدایت آب،شن ریزی، تسطیح و اصلاح شیب بندی کوچه ها و معابر ،بازگشائی پلها و اصلاح آنها،لایروبی جویها مشکلات آن منطقه را رفع نمائیم .

منتخب شورای شهر زرند با اعلام اینکه آمادگی پیش از بحران می تواند خسارت ها را کاهش دهد ،خواستار نظارت بیشتر پلیس ساختمان بر ساخت و سازهای شهری شد و اظهار داشت:شهرداری به عنوان متولی ساخت و سازهای شهری باید در فصل زمستان بر تمامی موارد ساختمانی نظارت ویژه ای داشته باشد .

وی در پایان خواستار توجه بیشتر به مدیریت بحران شد و اظهار داشت: اگر نتوانیم فعالیتهای برنامه ریزی شده را در زمان مقرر به انجام برسانیم با مشکلات زیادی روبرو خواهیم شد .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211