چهارشنبه, 15 تير 1401          

عنوان : مهندس مهدلو شهردار زرند:با فعالیتهای انجام شده ابگرفتگی در بعضی نقاط شهر را به صفر رسانده ایم
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ 
ساعت : ۱۲:۴۲:۲۷

مهندس مهدلو شهردار زرند از اجرای برنامه های شهرداری در خصوص مدیریت بحران گفت و اظهار داشت : از برنامه های ما در زمینه مدیریت بحران لایروبی جوی های معابر سطح شهر می باشد که این امر با اکیپ هائی از فضای سبز و خدمات شهری به انجام رسیده است .

منتخب شورای شهر زرند افزود: با وجود بارندگی شدید در طی دیروز و دیشب ، مشکل جدی در خصوص آبگرفتگی معابر شهری نداریم و تنها چند مورد آبگرفتگی در دو معبر وجود دارد که نیروهای شهرداری در صدد رفع آن هستند .

وی از آمادگی نیروهای شهرداری برای مقابله با بحران و آب گرفتگی معابر خبر داد و تصریح کرد: استفاده از ماشین آلات و پمپ های مکنده،پاکسازی معابر و جوی های سطح شهر از زباله و نخاله  و ایجاد دو منهول در دو نقطه از سطح شهر توانست کمک موثری به شهرداری در زمینه کنترل آبگرفتگی معابر کند .

شهردار زرند با اعلام اینکه تمامی نقاط بحرانی و حساس شهر شناسایی شده و در صورت بروز هر گونه مشکل نیروهای شهرداری در سریعترین زمان برای رفع مشکل آبگرفتگی وارد عمل می شوند گفت: یکی از دلایل آبگرفتگی در بعضی از نمقاط شهر وجود مصالح ساختمانی است که امیدواریم این مشکل نیز با همکاری شهروندان برطرف شود .

 بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211