چهارشنبه, 15 تير 1401          

عنوان : كارشناسان دفنر امور شهری استانداری كرمان به ارزیابی عملكرد شهرداری پرداختند .
زير عنوان : مهندس نژاد خالقی مدیر کل دفتر امور شهری استانداری: شهرداری و شورای شهر زرند باید برای 50سال اینده شهرزرند گام بردارند و افق دید آنها فراتر از یک سال و شش ماه باشد.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ 
ساعت : ۱۷:۲۴:۲۴
    /  8

کارشناسان دفنر امور شهری استانداری کرمان به ارزیابی عملکرد شهرداری پرداختند .

مهندس نژاد خالقی مدیر کل دفتر امور شهری استانداری: شهرداری و شورای شهر زرند باید برای 50سال اینده شهرزرند گام بردارند و افق دید آنها فراتر از یک سال و شش ماه باشد.

مهندس محمد رضا مهدلو اظهار داشت: سعی داریم با همکاری همراهی یکدیگر شهر زیبائی برای شهروندان بسازیم و به این نتیجه رسیده ایم که هیچ کس بجر خودمان شهرمان را نخواهد ساخت .

 درراستای برنامه ارزیابی عملکرد شهرداری و شورای شهرهای استان کرمان  کارشناسان دفتر امور شهری و شوراهای استانداری از بخشهای مختلف شهرداری زرند بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس نژاد خالقی مدیر کل دفتر امور شهری استانداری و هیئت همراه از مراحل مختلف اداری ،معاونت ها و پروژه های عمرانی شهرداری بازدید کردند .

مهندس نژاد خالقی در جمع بندی نهائی این بازدید ها و در جمع مدیران شهرداری ضمن تقدیر از فعالیتهای همه جانبه شهرداری زرند در عمران و آبادانی به سیاستهای مهم دفتر امور شهری استانداری اشاره کرد و افزود: همراه و همسو بودن با شهرداری وبررسی نقاط ضعف و قوت و تلاش درجهت رفع آنها از مهمترین اهداف و برنامه های ما در این دفتر می باشد .

وی ضمن تقدیر از فعالیتهای عمرانی شهرداری زرنداز شهرداری به عنوان نهادی که می تواند امید به مردم هدیه دهد نام برد و افزود:اگر نهادمردمی همچون شهرداری بتواند به خوبی فعالیت نماید قطعاً مردم به این امر خواهند رسید که شهر زنده است و در حال پیشرفت .

مهندس نژاد خالقی در ادامه به بحث صنعتی شدن زرند اشاره کرد وبا اعلام اینکه باید همه مدیران برای پیشرفت این شهر کمر همت ببندند تصریح کرد:تولید یک جاذبه برای جذب گردشگر یکی از وظایف شهرداری ها می باشد .

مدیر کل دفتر امور شهری استانداری از نگاه شورای شهر و شهرداری زرندگفت وافزود:  شهرداری و شورای شهر زرند باید برای 50سال اینده شهرزرند گام بردارند و افق دید آنها فراتر از یک سال و شش ماه باشد .

وی ادامه داد:اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در شهر ها می تواند گرد خستگی و بی حالی را از چهره مردم شهرها پاک نماید و تقاضای ما از شهرداری نیز اجرای برنامه هائی متناسب با ذائقه و سلیقه مردم می باشد .

وی اجرای طرح آبیاری تحت فشار،ارائه کارهای عمرانی و سرمایه گذاری،استفاده از مشاورین باتجربه و ارائه خلاقیت در مدیریت شهری و ...را از نیازهای شهر زیبای زرند دانست و اظهار امیدواری کرد با اتکا به دانش و تجربه مهندس مهدلو شهردار و اعضاء شورای شهر زرند شاهد پیشرفت و آبادانی شهر باشیم .

مهندس مهدلو شهردار زرند نیز در این نشست ضمن خرسندی از میزبانی مدیر کل دفتر امور شهری به ارائه گزارشی از وضعیت شهرداری و شهر پرداخت و افزود: با توجه به وجود مسائل و مشکلات در شهرداریها به خصوص کاهش درآمد ها ، این نهاد مردمی  با جدیت تمام و بر اساس برنامه پیش بینی شده و در قالب بودجه سال جاری کارها و پروژه های عمرانی خود را در بخشهای مختلف در حال پیگیری و اقدام دارد.

مهندس محمد رضا مهدلو اظهار داشت:اعتماد در شهرداری زرند حرف اول را می زند و ما نیز سعی داریم با همکاری همراهی یکدیگر شهر زیبائی برای شهروندان بسازیم و به این نتیجه رسیده ایم که هیچ کس بجر خودمان شهرمان را نخواهد ساخت .

شهردار زرند با اعلام اینکه زیر ساختهای معیوب را شناسائی کرده ایم و به دنبال رفع آنها می باشیم گفت:شهرداری ها نهادهائی هستند که به طور دائم با مردم در ارتباطند وکوچکترین کم کاری در ارایه خدمات می تواند موجب نارضایتی شهروندان شود.

شهردار زرند از وجود نقاط ضعف در شهرها گفت و با اعلام اینکه با شورای شهر به صورت برادرانه در حال پیگیری مشکلات هستیم گفت:امیدواریم با تلاش و همت نیروهای شهرداری زرند را به روزهای باشکوه خود بازگردانیم .

شایان ذکر است در این بازدید مراحل مختلف شهرداری از جمله اداری و مالی ،کارگزینی،آتش نشانی ،روابط عمومی ،فرهنگی و اجتماعی،خدمات شهری ،فضای سبز،املاک و امور قراردادها،حمل و نقل درون شهری ،آتشنشانی و...مورد ارزیابی کارکنان دفتر امور شهری قرار گرفت .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211