چهارشنبه, 15 تير 1401          

عنوان : شهردار زرند در حاشیه دیدار چهره به چهره و ملاقات ملاقات عمومی با شهروندان:فعالیتهای شهرداری زرند در راستای رضایتمندی شهروندان است.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ 
ساعت : ۸:۸:۴
    /  3

دیدار های مردمی و چهره به چهره یکی از برنامه های روزهای دوشنبه مهندس مهدلو شهردار زرند میباشدو این امر در راستای حل مشکلات و دغدغه های انها و تکریم ارباب رجوع صورت میگیرد ،هر چند که این دیدارها فقط مختص یک روز خاص نمی باشد و در هر روز تعدادی  زیادی از شهروندان با وی دیدار می کنند.

در همین خصوص و در پی عملیات آسفالت کوچه ها و خیابان ها سطح شهر بیش از ۳۰۰ نفر از شهروندان با شهردار زرند دیدار و گفتگو کردند که عمده مشکل آنها اسفالت و معابر خاکی بود.

مهندس مهدلو شهردار زرند در این دیدارها حل مشکلات مردم و رضایت مندی انها را از مهمترین اهداف خانواده بزرگ شهرداری دانست و گفت:همه فعالیتهای شهرداری زرند برای مردم و اسایش انهاست و ما نیز خود را در قبال شهروندان مسئول می دانیم.

منتخب شورای شهر زرند کار خدمت رسانی در مجموعه شهر زرند را در راستای رفاه شهروندان دانست و تصریح کرد:از وظایف مهم مدیران شهری ارتباط دوسویه با مردم و بررسی مسائل و مشکلات انها می باشد.

مهندس "محمدرضامهدلو "در ادامه گفت:خدمت صادقانه به مردم یکی از نعماتی است که خداوند بر گردن مسئولین نهاده و ما باید نسبت به ادای ان اقدام نمائیم .

منتخب شورای شهر زرند ساختن یک شهر ایدآل را در گروی رفع مشکلات شهروندان و زندگی شهری انها دانست و افزود:شنیدن ، بازدید های روزانه،برنامه ریزی های صحیح و اصولی ،استفاده از شیوه های نوین در خدمت رسانی از راههای تاثیر گذار خروج از بحرانهای شهری می باشد .

وی در ادامه به بحث آسفالت معابر اشاره کردو با اعلام اینکه تا کنون بیش از ۱۶ معبر از معابر شهر زرند زیر پوشس اسفالت رفته اند گفت:تنها مشکل عمده شهرداری ها عدم نقدینگی و تامین قیر مورد نیاز برای اسفالت می باشد و اگر شهروندان خواستار شهر و محله ای زیبا می باشند باید خود را در کنار شهرداری ببینند نه در مقابل آن.

وی به بحث پرداخت خودیاری شهروندان نیز اشاره کردو گفت:اگر شهروندان ساکن معابر خاکی با شهرداری در راستای اسفالت معابر همکاری نمایند کوچه های انها خارج از نوبت و به صورت ویژه زیر پوشش آسفالت قرار خواهد گرفت.

وی در پایان افزود: اکثر مشکلات شهروندان در نشستهای شورای معاونین مطرح و با همفکری تمام مدیران شهرداری بهترین راه حل برای انها اخذ خواهد شد.

 بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211