پنج‌شنبه, 7 اسفند 1399          

عنوان : شهردار زرند در جمع شهروندان منطقه اكبر اباد: هدف شهرداری حركت در مسیر برنامه ریزی شده است و هیچ گاه این مسیر را برهم نخواهیم زد.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ 
ساعت : ۱۰:۲۴:۴۴
    /  3

مهندس مهدلو با حضور در جمع شهروندان منطقه اکبر اباد از رفع مشکلات آنها با پیگیری شهرداری خبر داد .

شهردار زرند در این دیدار ضمن بازدید از کوچه های حکیم 1و5 از تحقق 200هزار متر مربع از آسفالت معابر شهر زرند خبر داد و گفت: طی قراری که با شورای شهر زرند داشته ایم سعی داریم حداکثر معابر خاکی شهر زرند را زیر پوشش آسفالت بریم .

مهندس مهدلو شهردار زرندگفت:شهرداری وظیفه دارد عمران و آبادانی را برای شهروندان به ارمغان اورد ولی به گونه ای عمل نخواهیم کرد که مشکلات مالی فردا روز گریبان شهرداری را بگیرد .

وی به رعایت حد تعادل در همه برنامه های شهرداری اشاره کرد و اظهار داشت:برنامه ریزی های خوبی در زمینه آسفالت معابر داشته ایم و امیدوارم بتوانیم با همکاری و همراهی اعضاء شورا این برنامه هارا در سطح شهر پیاده سازی نمائیم .

شهردار زرند با اشاره به اینکه شهروندان خواستار اسفالت معابر خود هستند گفت: هدف شهرداری حرکت در مسیر برنامه ریزی شده است و هیچ گاه این مسیر را برهم نخواهیم زد.

مهندس مهدلو از بروز شدن فعالیتهای شهرداری زرند گفت و اظهار داشت:زیر سازی اصولی برای آسفالت یک مقوله فنی است و ما سعی داریم تمامی معابر در نوبت آسفالت را به صورت جدی و فنی زیر سازی و آسفالت نمائیم .

منتخب شورای شهر زرنددر ادامه تصریح کرد: منطقه اکبر آباد یکی از مناطق قدیمی شهر زرند می باشد و در طی یکسال گذشته تمام سعی خود را بکار گرفته ایم تا این منطقه را به محدوده شهر زرند وارد نمائیم .

وی با اعلام اینکه به جرات می توان گفت بیش از 20هزار نفر از شهروندانی که در شهر سکونت دارند در سرشماری سال گذشته در روستاهای خود ثبت نام کرده اند و این امر باعث شده است بسیاری از عوارضات و حقوق قانونی شهرداری به روستاهای کم جمعیت پرداخت شود.

وی از شهروندان خواست تا با مراجعه به شهرداری و پرداخت عوارضات خود شهرداری را در عمران و آبادانی شهر یاری نمایند   بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211