چهارشنبه, 15 تير 1401          

عنوان : تقدیر مدیر مدرسه طاها و مشكات از خدمات شهردار زرند در زمینه اسفالت معابر
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ 
ساعت : ۱۳:۵:۴۲
    /  3

مهندس مهدلوشهردار زرند با حضور در مدرسه های قرانی طاها و مشکات ضمن دیدار با دانش آموزان این مدارس از نزدیک با فعالیتهای آنها آشنا شد .

مهندس مهدلو در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیتهای قرانی مدیران این دو دبستان گفت: دانش آموزان در تمامي سطوح بايد با مسايل اخلاقي و شهروندي و شهرنشینی آشنا شوند.

شهردار زرندبا اعلام اینکه خوشبختانه اين مدرسه علاوه بر مباحث علمی و آموزشی به مباحث شهری و شهرنشینی توجه خواصی دارد گفت: برگزاری چنین نشست هایی برای دانش آموزان نه تنها موجب رشد فردی در آنها ، بلکه باعث بالا رفتن  مشارکت در تصمیم گیری های گروهی وتوجه به انجام کارهای جمعی می شود.

منتخب شورای شهر زرند درادامه ضمن اشاره به اینکه همواره خود را خدمتگذار شهروندان زرندی می دانیم گفت:لیاقت شهروندان زرندی بیش از خدمات ارائه شده به آنها می باشد و امیدواریم بتوانیم خدمتگذاران صدیقی برای آنها باشیم.

وی به بحث آسفالت معابر اشاره کرد و گفت: برای اقدامات اولیه اجرای این طرح بیش از 6 ماه هماهنگی و برنامه ریزی  داشته ایم و این اولین طرح عمده ای بود که شهرداری به انجام رسانده است .

در ادامه این مراسم مهندس رضائی مدیر دبستانهای قرانی طاها و مشکات ضمن تقدیر از فعالیتهای شهرداری زرند با اهداء لوح تندیس و لوح تقدیر از فعالیتهای شهردار و مهندس احسان نوذری سرپرست معاونت فنی و شهرسازی شهرداری زرند تجلیل کرد .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211