شنبه, 8 بهمن 1401          

عنوان : مهندس مهدلو شهردار زرند در دیدار با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی : قدم اول در راستای پیشرفت شهرستان زرند داشتن اتحاد در بین ادارات و نهادها می باشد
زير عنوان : حجت الاسلام آقاملائی رئیس اداره تبلیغات اسلامی زرند: دغدغه من جوانان شهرستان زرند و خوشبین کردم مردم به نظام وانقلاب می باشد.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ 
ساعت : ۹:۱۹:۳۲
    /  2

حجت الاسلام آقاملائی رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زرند با مهندس مهدلو شهردار زرند دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس مهدلو شهردار زرند در این دیدار ضمن تبریک انتصاب حجت السلام آقاملائی به سمت رئیس اداره تبلیغات اسلامی زرند گفت:گره خوردن برنامه های مدیریت شهری با برنامه های فرهنگی مذهبی باعث شده است شهرداری  با اینکه متولی این برنامه ها نیست اما پررنگ تر از سایر دستگاهها در اجرای این برنامه ها حضور یابد.

مهندس محمد رضا مهدلو به بحث ممنوعیت فعالیتهای سیاسی در ادارات و نهادهای شهرستان اشاره کرد و گفت:هدف همه روسای ادارات و نهادهای شهرستان تلاش در راستای اجرای برنامه های اجتماعی ,فرهنگی و مذهبی و هرچه با شکوه تر برگزار کردن اینگونه  برنامه ها می باشد.

شهردار زرند استفاده از پتانسیل های حوزه و روحانیون شهرستان را در کاهش ناهنجاریهای اجتماعی بسیار حائز اهمیت دانست و افزود:سعی داریم با مشارکت و همکاری ائمه جماعت، اعضاء هیئت امناهای مساجد و هیات مذهبی از تمامی امکانات و افراد با تجربه ، در راستای برنامه های فرهنگی و مذهبی در خور و شان ائمه (ع)  استفاده نمائیم .

وی به بحث فرهنگ سازی دینی و مذهبی در بین جوانان نیز اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را پیش رو داریم و شرایط ویژه ای در سطح کشور و شهرستان برای برنامه های انقلابی وجود دارد باید  تقویم مناسبی از فعالیتهای این نهادها آماده شده تا بتوانیم بیشتر خدمات چهل ساله را به مردم بشناسانیم .

شهردار زرند از آمادگی کامل شهرداری زرند با همه نهادها و ادارات شهرستان در راستای برنامه های ملی و مذهبی خبر داد و گفت:قدم اول در راستای پیشرفت شهرستان زرند داشتن اتحاد در بین ادارات و نهادها می باشد

 وی از دغدغه مدیران شهری در راستای کاهش آسیبهای اجتماعی خبر داد و اظهار داشت: ریشه یابی مشکلات،استفاده از اساتید برجسته کشور ی،ایجاد برنامه های فرهنگی ملی و مذهبی و... در راس برنامه های این نهاد خدمتگذار قرار دارد .

حجت الاسلام والمسلمین آقا ملائی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی نیز در این نشست از شهرداری به عنوان یکی از نهادهای خوب و همکار با سازمان تبلیغات نام برد و گفت: خوشبختانه شهرداری زرند در طی سنوات گذشته برنامه های خوبی را در سطح شهر به اجرا گذاشته است و این برنامه ها باید در سال جاری و متناسب به چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از شکوه و جلوه خاصی برخوردار باشند .

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در ادامه گفت:یکی از اهداف ما در مجموعه اداره تبلیغات اجرای برنامه های فرهنگی و ملی و مذهبی می باشد و هیچ گاه برای فعالیت سیاسی به این اداره پا نگذاشته ام .

وی با اعلام اینکه دغدغه من جوانان شهرستان زرند و خوشبین کردم مردم به نظام وانقلاب می باشد گفت: در جهت پیشبرد اهداف فرهنگ به‌ویژه فرهنگی که بر پایه دین استوار است تعامل و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی را به یاری می طلبم.

وی پایان افزود : سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان پل ارتباطی بین جامعه با نهادهای فرهنگی است و امیدواریم بتوانیم در پایان دوره خدمت خود کارنامه ای درخشان از خود برجا بگذاریم


بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211