يکشنبه, 13 آذر 1401          

عنوان : مسابقات لیگ یك والیبال بانوان زرند برگزار شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ 
ساعت : ۱۴:۹:۰

با حضور پنج تیم مسابقات لیگ یک والیبال بانوان زرند با قهرمانی تیم ب بانوان شهرداری زرند به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند، این دوره از مسابقات با حضور تیم های شهرداری زرند (ب)، شهدای سیریز، شهدای جلال آباد، سیمای خبر و مبل ایرانیان به مدت سه روز برگزار شد.

در این دوره از مسابقات تیم ب والیبال بانوان شهرداری زرند با ترکیبی از بازیکنان جوان و همچنین تعدادی از نوآموزان مدرسه والیبال که از تابستان سال جاری فعالیت خود را آغاز نموده اند در این رقابتها شرکت کردند.

این تیم موفق شد در هر چهار دیدار خود حریفان را شکست داده و ضمن کسب مقام قهرمانی این رقابت ها جواز حضور در رقابت های لیگ برتر والیبال بانوان شهرستان را در سال 98 کسب کنند.

تیم شهرداری زرند را در این دوره از مسابقات نجمه ضیاالدینی، نغمه خسروی، فاطمه عسکری، زینب علیزاده، زهرا السادات تهامی، کوثر فتاحی، ساناز علیزاده، زینب عربپور، رقیه حسین زاده، نسیم رضازاده، نازنین عربپور و زهرا نخعی به سرپرستی فاطمه اکبرزاده و سرمربیگری سارا مقدس زاده و مربیگری مژگان جلالی و الهام میرزایی تشکیل داده بود.

لازم به ذکر است، که تیم الف والیبال بانوان شهرداری زرند که در رقابتهای لیگ برتر شهرستان حضور دارد موفق شده در رقابتهای سال جاری مقام قهرمانی لیگ برتر شهرستان را از آن خود کند

 

 بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211