جمعه, 16 خرداد 1399          

عنوان : مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند :سال98 سـالی پركار برای مدیریت شهـری و شهرداری زرند خواهد بود
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ 
ساعت : ۹:۵۰:۱۹

مهندس مهدلو شهردار زرند در نشست شورای معاونین و مدیران بخشهای مختلف شهرداری ضمن تقدیر از همکاران شهرداری، موفقیتهای حاصل در این سال را ماحصل تلاش نیرها و مدیران شهرداری دانست و گفت:با فعالتیهای انجام شده در سطح شهر امروز شهرداری زرند در بین شهروندان سربلند شده است و رضایتمندی اکثریت آنها را جلب نموده است .

محمد رضا مهدلو با اعلام اینکه انتظارات مردم از شهرداری افزایش یافته است گفت: باید برای سال 98 برنامه ها و ایده های جدیدی را در سطح شهر پیاده سازی نمائیم و حرکت رو به جلوی خودمان را ادامه دهیم .

شهردار زرند در ادامه از سلامت دستگاه شهرداری گفت و اظهار داشت:حیثیت مجموعه شهرداری در مرحله اول و روند انضباط مالی در شهرداری باید همچنان حفظ شود تا بتوانیم بهترین خدمات و بیشترین پروژه ها را برای شهرداری به انجام برسانیم.

منتخب شورای شهر زرند افزود:امسال باید با ایده های جدید به سمت پروژه های کم نظیر و تاثیر گذار که مورد انتظار مردم بوده حرکت کنیم تا شهروندان اقدامات توسعه ای را لمس کنند و با شهرداری آشتی دوباره نمایند .

وی در پایان اظهار داشت: ما به عنوان متصدی امور مردم در دوران مسئولیت خود اگر گامی در جهت  خدمت، رفاه، آسایش، زیبایی شهر و ... برنداریم در پیشگاه خداوند مسئولیم.

شایان ذکر است در ادامه این نشست مدیران و معاونین شهرداری به ارائه گزارشی از فعالیتهای خود پرداختند .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211