يکشنبه, 13 آذر 1401          

عنوان : مهندس مهدلو شهردار زرند در دیدار نوروزی با امام جمعه و فرماندار زرند:آسفالت معابر شهر زرند با پیشرفت 100درصدی در سال 97 همراه بود.
زير عنوان : حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه زرند: فعالیتهای سال گذشته شهرداری توانسته است به خوبی در دل مردم رونق امید را ایجاد نماید.
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ 
ساعت : ۱۳:۴۲:۵۳
    /  3

مهندس مهدلو شهردار زرند در دیدار نوروزی با امام جمعه و فرماندار زرند:آسفالت معابر شهر زرند با پیشرفت 100درصدی در سال 97 همراه بود.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه زرند: فعالیتهای سال گذشته شهرداری توانسته است به خوبی در دل مردم رونق امید را ایجاد نماید.

حبیب الله خنجری فرماندار زرند: داشتن یک برنامه مدون و قانونی می تواند یکی از گام های مهم در موفقیت شهرداری در امور شهری باشد

مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند بهمراه معاونین و مدیران قسمتهای مختلف با حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه زرند و حبیب الله خنجری فرماندار زرند دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس مهدلو در این دیدارهاضمن تبریک سال نو به تشریح برنامه ها و فعالیتهای شهرداری پرداخت و با اعلام اینکه خدمت به شهروندان در مجموعه شهرداری را برای خود افتخار می دانم گفت: خوشبختانه در طی یکسال گذشته وفاق و همدلی خوبی در مجموعه شهرداری به انجام رسیده که همین امر هم باعث موفقیت شهرداری شده است .

مهندس محمد رضا مهدلو افزود:سال 97 با تمام فراز و نشیبها و با وجود تنگناهای مالی برای شهرداری سال خوبی بود و ما موفق شدیم در این سال برنامه ها و اهدافی را که بدنبال تحقق آنها بودیم را به سرانجام برسانیم .

منتخب شورای شهر زرند از تحقق 100درصدی برنامه آسفالت شهرداری خبرداد و افزود:جهش های خوبی را در همه زمینه ها و برنامه های شهرداری شاهد بودیم و امیدواریم در سال جدید نیز با حضور نیروهای شهرداری بتوانیم موفقیتهای خود را دوچندان نمائیم .

شهردار زرند از حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه زرند و خنجری فرماندار این شهر به عنوان پشتوانه های قوی شهرداری نام برد و گفت:در سال رونق تولید شهرداری و نیروهای شهرداری به دنبال رونق خدمات،کار و تلاش مضاعف و کالای جدید می باشند.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه زرند نیز در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیتهای سال گذشته شهرداری زرند گفت:فعالیتهای سال گذشته شهرداری توانسته است به خوبی در دل مردم رونق امید را ایجاد نماید.

امام جمعه زرند خواستار وفوق و همدلی بیشتر در مجموعه ادارات شهرستان شد و با تاکید بر اینکه کارها و فعالیتهای ما باید برای رضای خداوند باشد گفت:باید در راستای سخن مقام معظم رهبری و رونق تولید گام برداشته و با حرکتهای جهادی در همه زمینه ها شهر را به سمت عمران  وآبادانی سوق دهیم.

وی راه اندازی اتاق مشاوره برای مدیران شهرستان را خواستار شد و گفت:باید تلاش کنیم تا شهرستان را به جایگاه واقعی خود برسانیم .     

حبیب الله خنجری فرماندار زرند اقدامات شهرداری را در روزهای پایان سال قابل تقدیر دانست و افزود:خوشبختانه با تلاش نیروهای شهرداری پیشرفت فعالیتهای عمرانی در سطح شهر به خوبی قابل لمس می باشد .

حبیب الله خنجری فرماندار زرند از شهردار زرند به عنوان یک فرد پرتلاش،پیگیر و جهادی نام برد و تصریح کرد: داشتن یک برنامه مدون و قانونی می تواند یکی از گام های مهم در موفقیت شهرداری در امور شهری باشد

فرماندار شهرستان زرند خواستار همراهی بیشتر شورای شهر با شهرداری و برنامه های این نهاد شد و اظهار داشت:اگر اعتماد شهروندان به نهاد شهرداری افزایش یابد قطعاًپیشرفتها و توسعه شهر نیز افزایش خواهد یافت.

این مقام مسئول به بحث پرداخت بدهی های شهرداری نیز اشاره کرد و گفت: بخشودگی جرائم بیمه شهرداری،پرداخت بدهی های برق و سایر ادارات از سوی این نهاد توانسته است بسیاری از مشکلات شهرداری را برطرف نماید .

وی در پایان به بحث انتخابات پایان سال 98 اشاره کرد و گفت: امیدواریم با همکاری و همراهی همه مدیران شهری بتوانیم از این آزمون نیز سربلند بیرون بیائیم .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211