دوشنبه, 24 مرداد 1401          

عنوان : بازدید نماینده مردم زرند درمجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان از پروژه های اسفالت معابر شهری
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۰۸ 
ساعت : ۷:۵۴:۴۴
    /  3

دکتر حسین امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی به همراه حبیب الله خنجری فرماندار و مهندس مهدلو شهردار زرند از پروژه های آسفالت معابر شهری بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند در این بازدید دکتر امیری به نقش شهرداری ها در شهر اشاره کرد با اعلام اینکه شهرداری توانسته است در طی مدت یکسال گذشته اقدامات خوبی را در شهر به انجام برساند گفت: اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهرها باعث زیبا سازی فضای درون شهر شده و این کار زمینه ساز نشاط و امید در دل شهروندان خواهدشد.

دکترحسین امیری خواستار توجه بیشتر به مسائل فنی در پروژه ها شد و گفت:مجموعه شهرداری بایددر خصوص رعایت مسائل فنی ،دقت نظر بیشتری را داشته باشند و این امر در زمینه آسفالت باید دو چندان شود .

نماینده مردم زرند و کوهبنان افزود:: مردم این شهرستان لایق خدمات مطلوب و بیشتری هستند که تحقق این امر با مشارکت و همکاری مردم و تلاش مضاعف اعضای شورای شهر و مجموعه شهرداری میسر خواهد شد.

مهندس مهدلو شهردار زرند نیز از جدیت شهرداری برای عمران وآبادنی شهر زرند خبر داد و گفت:آسفالت معابر شهر یکی از خواسته های بحق شهروندان می باشد که خوشبختانه این شهرداری با تلاش و همت نیروهای خود توانست در سال گذشته بیش از 250هزار متر مربع از معابر شهری را زیر پوشش آسفالت قرار دهد.

مهندس محمد رضا مهدلو در ادامه به مسائل فنی طرح ها و پروژه ها اشاره کرد و گفت:تمامی مراحل تراکم گیری ،زیر سازی ها و تولید و پخش آسفالت معابر توسط آزمایشگاه تائید می شود و در این خصوص هیچ نگرانی نداریم .

وی اظهار امیدواری کرد با همت مدیران ارشد شهرستان در سال 98 اتفاقات بهتری برای شهر زرند رقم بخورد .

شایان ذکر است بازدید از کمپ راهنمای نوروزی مسافرین در میدان امام نیز دیگر برنامه های دکتر امیری و هیئت همراه بود .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211