سه‌شنبه, 25 مرداد 1401          

عنوان : شهردار زرند در نشست هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری زرند: شرایط خاص باشگاه در كنار مربیان با تجربه و كار كشته این نهاد روزهای خوبی را برای این باشگاه رقم زده است.
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ 
ساعت : ۷:۳۷:۵۵
    /  2

با حضور مهندس محمد رضا مهدلو شهردار،مهندس رحمانی رئیس شورای شهر ،حاج مهدی برهانی عضو شورای شهر،عباس جعفری رئیس هیئت فوتبال و جمعی از مربیان ورزشی ،اولین نشست هیئت مدیره  باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری تشکیل شد .

مهندس مهدلو شهردار زرند در این نشست ضمن تقدیر از مربیان این باشگاه از آمادگی شهرداری برای اجرای برنامه های ورزشی خبر داد و گفت: شرایط خاص باشگاه در کنار مربیان با تجربه و کار کشته این نهاد روزهای خوبی را برای این باشگاه رقم زده است.

منتخب شورای شهر زرندبا اعلام این موضوع که شهرداری نمی تواند به همه رشته های ورزشی بپردازد گفت:سعی داریم با برنامه ریزی اصولی و ورزشی رشته های پرطرفدار را در باشگاه گسترش دهیم .

وی گفت: رشته های فوتبال ،والیبال،بسکتبال و باستانی از جمله ورزشهائی است که سعی داریم به ترتیب زیر پوشش باشگاه شهرداری قرار گیرد .

وی با اعلام اینکه شرایط ورزش شهرستان بدون هزینه کرد پیشرفت نخواهد داشت گفت:دوست داریم در ورزش بیشتر فعالیت نمائیم ولی در زمینه تیم داری هنوز به خودکفائی نرسیده ایم.

مهندس رحمانی رئیس شورای شهر زرند نیز در این نشست با اعلام اینکه راه اندازی باشگاه نقطه مثبت در فعالیتهای ورزشی شهرداری است گفت: با راه اندازی رشته های مختلف ورزشی مخالف هستیم .

وی تصریح کرد:شهرداری زرند متعهد به برگزاری برنامه های فرهنگی و ورزشی هستیم و اعتقاد داریم فرهنگ و ورزش از یکدیگر جدا نمی باشند .

رئیس هیئت فوتبال شهرستان زرند نیز از باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری به نیکی یاد کرد و گفت:مدرسه فوتبال شهرداری یکی از بهترین و مجهزترین مدارس فوتبال شهرستان می باشد .

وی حضور مربیان با انگیزه را یکی دیگر از دلایل موفقیتهای این تیم دانست و اظهار داشت:برای پیشرفت ورزش شهرداری از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد .

شایان ذکر است در ادامه در خصوص مسائل مختلف باشگاه بحث و تبادل نظر شد .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211